9080
התחברות
חברות וועדים
מופעים ופסטיבלים Gift Card זאפה אירועים הופעות בחו"ל TV זאפה

הפרויקט של עידן רייכל

לראשונה בהיכל מנורה מבטחים תל אביב

30.01.19
יום רביעי
היכל מנורה מבטחים (יד אליהו) תל-אביב
כרטיסים
פתיחת דלתות: 19:30
תחילת המופע: 21:00

מחיר כרטיס: 184-314 ש"ח

כולל עמלת מכירה
סוג מופע: ישיבה

למקומות נגישים יש ליצור קשר עם מוקד ההזמנות של הזאפה 9080*

לקוחות יקרים - רכשו באחריות!
יש להיזהר מקניית כרטיסים מגופים לא רשמיים ומספסרות ברשת. קיימים בשוק אתרים שונים אשר מציעים כרטיסים ללא כיסוי. חסכו את עגמת הנפש ורכשו כרטיסים רק מהאתרים הרשמיים.
לתשומת לבכם, הרשות להגנת הצרכן מפרסמת מעת לעת את אתרי הספסרות ו/או גורמים מהם מומלץ שלא לבצע רכישות לאור תופעה זו עקב חוסר כיסוי וגביית עמלות מופרזת.
תופעת הספסרות הינה תופעה פסולה, מנוגדת לדין ובצידה עונש פלילי לפי חוק העונשין (איסור ספסרות בכרטיסי מופעים).
ראו הוזהרתם! כרטיסים מזויפים או שמקורם אינו ידוע (ספסרות) ו/או שלא באמצעות מוקדי המכירה הרשמיים לא יכובדו על ידי הזאפה ולא תהיה כל אחריות כלשהי לתוקפם של כרטיסים אלו.
הקפידו לרכוש כרטיסים דרך האתר הרשמי של זאפה או בטלפון 9080*.

שתפו

על המופע

זו הייתה אחת השנים היפות והמוצלחות בקריירה של עידן רייכל, שלל להיטים שיצאו "ואם תבואי אליי", "למה זה מגיע לנו " עם ברי סחרוף, "בראשית", "את לא נשארת לבד" שיצא לאחרונה, וכמובן הפסטיבל הגדול באמפי לייב ‏פארק בראשל"צ, אותו יזם וניהל אומנותית, ובו החזיר את הפרויקט לבמה ל-16 מופעים בלתי ‏נשכחים אליהם אזלו כל הכרטיסים מראש וכעת לאור הביקוש הגדול, יגיע הפרויקט החדש לשלושה מופעים בהיכל מנורה מבטחים תל אביב.

‏הפרויקט בהרכב החדש בניצוחו של רייכל משלב 14 מוסיקאים מוכשרים בעלי אישיות ‏בימתית כובשת, אשר יחד מביאים אל הבמה מופע שהוא ליגה משל עצמו באיכויותיו. ‏ במופע החדש של הפרויקט  שעתיים מלאות הכוללות את כל השירים האהובים, מאז ועד היום, בהפקה ‏מוסיקלית חדשה, במה ייחודית  שעוצבה במיוחד כך שתאפשר זוויות צפייה נוחות ומותאמות ‏לקהל הרחב וכמו תמיד אצל רייכל, שקידה על הפרטים הקטנים כגדולים על מנת לתת לקהל את ‏החוויה ברמה הגבוהה ביותר.

חברי הפרויקט המשתתפים: מאיה אברהם, יהלום דוד,  ירדן ג'רפי, אילן דמתי, מרק קקון, עידן ‏שניאור, אייל סלע, איתי ניצן, מעיין דוארי, ליאור עוזרי, אוריאל וינברגר, ינון פרץ ומעין מילוא.‏

צילום ההופעה

ההופעה תצולם בוידאו, לרבות צילומי קהל, ותשודר ותועמד לרשות הציבור במדיות השונות, ויכול כי את/ה תופיע/י בצילומים.

*הזכות לשינויים שמורה

הזמנת כרטיסים