9080
התחברות
חברות וועדים
מופעים ופסטיבלים Gift Card זאפה אירועים הופעות בחו"ל TV זאפה

Live Festival הפרויקט של עידן רייכל במופע חדש

סדרת מופעים בלעדית בלייב פארק ראשל"צ

04.09.18
יום שלישי
זאפה LIVE פארק
כרטיסים
פתיחת דלתות: 19:00
תחילת המופע: 21:00

מחיר מלא 324 - 174 ש"ח 

ילד על גיל 12 ( המלאי מוגבל ) 129 ש"ח 

כולל עמלת מכירה
סוג מופע: ישיבה
שתפו

על המופע

ספטמבר 2018

סדרת מופעים בלעדית לאמפי לייב פארק בראשל"צ

לאור הביקוש והצלחת עשרת ימי הפסטיבל שהתקיימו ביוני 2018  ואליהם אזלו כל הכרטיסים, לא השאירו ברירה אלא לפתוח ימי פסטיבל נוספים בחודש ספטמבר באמפי לייב פארק ראשל"צ.

 כידוע, הרעיון לפסטיבל רב תחומי נבנה ע"י עידן רייכל שיזם וניהל אומנותית את הפסטיבל ותכניו.

רייכל כמו רייכל עשה זאת באופן מרהיב, מרגש וחוויתי בפסטיבל חדש פרי דמיונו המשלב מוסיקה, קולינריה ואומנות כשבכל אלה ניתן יהיה למצוא את ה DNA של הפרויקט המדובר שלו. הקהל לא ידע את נפשו וחווה התרגשות מסוג חדש שטרם נראתה במופעי ענק בישראל.

 המופע המרכזי – הפרויקט של עידן רייכל:

על הפרויקט של עידן רייכל נאמר כבר הכל. בעשור האחרון התווה רייכל גוון מוסיקאלי חדש שהגיע לכל בית בישראל ולקהל עצום בארץ ובעולם. בנוסף לאלבומים ולשירים שהפכו לחלק בלתי נפרד מהתרבות של כולנו, ישנם המופעים שהביאו משהו חדש, שונה ומרענן אל קהל גדול בארץ ובעולם. אנסמבל יוצא דופן של מוסיקאים מוכשרים בעלי אישיות בימתית כובשת בניצוחו של רייכל. יחד הם מביאים אל הבמה מופע שהוא ליגה משל עצמו באיכויות בינלאומיות. לסדרת המופעים בקיץ הקרוב יעלה הפרויקט עם מופע חדש וזמרים ומוסיקאים חדשים שהצטרפו לפרויקט. המופע יכלול את כל השירים האהובים, בהפקה מוסיקאלית חדשה,. עבור ההפקה המיוחדת עוצבה במה ייחודית שתאפשר זוויות צפייה נוחות ומותאמות לקהל הרחב כמו בכל הופעותיו, שקידה על הפרטים הקטנים כגדולים על מנת לתת לקהל את החוויה הטובה ביותר.

חברי הפרויקט המשתתפים: יהלום דוד, מאיה אברהם, ירדן ג'רפי, אילן דמתי, מרק קקון, עידן שניאור, אייל סלע, איתי ניצן, מעיין דוארי, ליאור עוזרי, אוריאל וינברגר, ינון פרץ ומעין מילוא.

מתחם קולינריה:

שערי ה LIVE  פארק ייפתחו מוקדם על מנת לאפשר לקהל הרחב חוויה מתמשכת המתחילה מרגע הכניסה לאתר בו יוקם מתחם קולינארי בהשראת תרבות קולינארית מהעולם שמתורגמת לתמצית הישראליות.

מתחם אומנות:

בנוסף למתחם שף, הקהל יוזמן להתרשם ממתחם אומנותי שגם הוא ישלב את ערכי הפרויקט וההשפעות הבינלאומיות המתורגמות לתרבות הישראלית.

מופעי במה של מוסיקאים מתחלפים:

במקביל לחוויה הקולינרית והאומנותית הקהל ייחשף למוסיקאים מקוריים ומעניינים מעולמות חדשים.

המחשבה על במה נוספת לאמנים ממגוון סגנונות מתבקשת מצדו של רייכל. כמי שלאורך השנים ליהק למעלה מ 150 מוסיקאים מהארץ והעולם וחשף אותנו לקולות ושפות מאמהרית, מרוקאית, גרמנית, ספרדית, צרפתית ועוד, רייכל מבקש לשתף את הקהל בסגנונות נוספים של אמנים מסקרנים אותם בחר באופן אישי.  

 www.raichelfestival.co.il

*מחיר כרטיס אינו כולל מזון ומשקאות.

לקוחות יקרים - רכשו באחריות!
יש להיזהר מקניית כרטיסים מגופים לא רשמיים ומספסרות ברשת. קיימים בשוק אתרים שונים אשר מציעים כרטיסים ללא כיסוי. חסכו את עגמת הנפש ורכשו כרטיסים רק מהאתרים הרשמיים.
לתשומת לבכם, הרשות להגנת הצרכן מפרסמת מעת לעת את אתרי הספסרות ו/או גורמים מהם מומלץ שלא לבצע רכישות לאור תופעה זו עקב חוסר כיסוי וגביית עמלות מופרזת.
תופעת הספסרות הינה תופעה פסולה, מנוגדת לדין ובצידה עונש פלילי לפי חוק העונשין (איסור ספסרות בכרטיסי מופעים).
ראו הוזהרתם! כרטיסים מזויפים או שמקורם אינו ידוע (ספסרות) ו/או שלא באמצעות מוקדי המכירה הרשמיים לא יכובדו על ידי הזאפה ולא תהיה כל אחריות כלשהי לתוקפם של כרטיסים אלו.
הקפידו לרכוש כרטיסים דרך האתר הרשמי של זאפה או בטלפון 9080*.

 

הזמנת כרטיסים