9080
התחברות
חברות וועדים
מופעים ופסטיבלים Gift Card זאפה אירועים TV זאפה

Mr.Sipp לראשונה בישראל מארח את אנדי וואטס

בהשקת האלבום "SuperGroove"

05.11.20
יום חמישי
זאפה הרצליה
כרטיסים
פתיחת דלתות: 20:00
תחילת המופע: 22:00

מחיר: 160 ₪

כולל עמלת מכירה
סוג מופע: ישיבה

למקומות נגישים- ניתן ליצור קשר עם מוקד ההזמנות 9080* או לפנות בדוא"ל [email protected]

שתפו

על המופע

אמן הבלוז האמריקני עטור הפרסים ממיסיסיפי והפרפורמר,  Castro Colemanהידוע בכינויMr.Sipp  -
בהופעה ראשונה בישראל! במסגרת ההופעה יושק אלבומו החדש של נגן הבלוז הישראלי אנדי וואטס, שיתארח במופע ויחד הם יבצעו על הבמה מלהיטיו של Mr.Sipp, קלאסיקות בלוז ידועות ואהובות, ושירים מהאלבום  SuperGroove החדש של וואטס. המופע והאלבום יושק בזאפה הרצליה ביום חמישי 7 במאי, ולמופע יצטרף הזמר דני שושן (הצ'רצ'ילים).


האלבום SuperGroove של וואטס הוקלט עם אמנים זוכי פרסים נוספים ביניהם, אמן הבלוז המוערך ריק אסטרין Rick Estrin ואליזה נילס Eliza Neals, ווקאליסטית ופרפורמרית בלוז-רוק ענקית, ואמני R&B הבולטים בסצנה המקומית.  האלבום הוקלט בלייבל Music Booga של האמן מועמד לגראמי קני ניל Kenny Neal איתו הופיע אנדי בעבר בישראל.

AKA Mr.Sipp  Castro Coleman- "ילד הבלוז של מיסיסיפי", נולד ב- 1976 בעיירה הקטנה מקומב מ.ס. והחל לנגן בגיטרה בגיל 6. דרך עבודה קשה והתמדה, הפך Mr.Sipp לזמר דלתא בלוז שלא ניתן להתעלם ממנו בזכות שירתו המדהימה, יכולת כתיבת שירים, מוזיקליות, וכפרפורמר ענק ומפיק תקליטים. הוא השתתף במעלה מ- 50 הקלטות בפרויקטים שונים של מועמדי גראמי אמריקניים ידועים, ובשנת 2014 זכה בתחרות האתגר הבינלאומית, ובפרס גיטריסט גיבסון לשנה זו ופרסים נוספים. במשך 22 שנים התמקד כאמן הקלטות ומפיק במוסיקת גוספל! ומאז הזכייה הגדולה שלו ב- The Blues Challenge והוצאת דיסק הבכורה "זו הגיטרה שלי", הוא התקבל באהדה בקהילת המוסיקה. בהקלטת הבכורה שלו עבור תקליטי מלקו "ילד הבלוז של מיסיסיפי", הוא שר שירים מקוריים ומנגן בכלי נגינה רבים, בסגנון מוסיקלי מגוון שמפריד תקליט זה לרבות מהקלטות ה"דלתא בלוז".

אנדי וואטס מבכירי נגני הגיטרה במוסיקת הבלוז בישראל, הופיע עם כמה מאמני הבלוז הטובים בעולם בהם ג'וני וינטר, לאקי פיטרסון האגדי, ברנד אליסון ואחרים. וואסט מופיע ברחבי הארץ עם Blues On Fire, מופע הרית'ם ובלוז הגדול והמצליח שלו. את ההשראה העיקרית לנגינה הוא שואב ממוזיקאים גדולים כמו ג'ימי הנדריקס, סטיבי ריי וואהן, אלברט קינג, פיטר גרין ועוד. אלבומו האחרוןBlues On Fire  יצא ב-2018 והכיל מוזיקה מקורית שכתב וואטס וגרסאות כיסוי לשירי הבלוז המוכרים ושיתוף פעולה עם ג'ו לואיס ווקר. האלבום שילב אלמנטים של סול, רוק וג'אז. ועל הבמה אירח וואטס את אמני הבלוז המובילים בארץ ביניהם רוי יאנג, דני שושן ואחרים. 

שירה וגיטרה: AKA Mr.Sipp  Castro Coleman

גיטרה: אנדי וואטס.

שירה: דני שושן.

קלידים: אייל קליין

סקסופון: ירון לינקר

חצוצרה: גרגורי ריבקין.

באס: תום מוכיח.

תופים: טום בוליג.

צילום ההופעה

ההופעה תצולם בוידאו, לרבות צילומי קהל, ותשודר ותועמד לרשות הציבור במדיות השונות, ויכול כי את/ה תופיע/י בצילומים.

ברכישת כרטיס כניסה להופעה ובכניסתך להופעה, את/ה מאשר/ת כי דמותך תצולם, וכי ההפקה וכל מורשה מטעמה רשאים לעשות בצילומים כל שימוש, מכל סוג, לרבות מסחרי, בכל פורמט ו/או מדיה, ללא כל מגבלה, ואת/ה מוותר/ת באופן סופי ומוחלט על כל זכות ו/או טענה ו/או דרישה ו/או תביעה מכל סוג שהוא, בגין השימוש בדמותך בצילומים, ככל שיבוצע.

ככל שאת/ה רוכש/ת כרטיס/ים עבור אחר/ים, באחריותך ליידעם אודות צילום ההופעה וכי בכניסתם להופעה, הם מאשרים את האמור, ואתה תהיה אחראי לכל טענה/דרישה/תביעה מצדם בעניין.

הזמנת כרטיסים