9080
התחברות
חברות וועדים
מופעים ופסטיבלים Gift Card זאפה אירועים TV זאפה

התקווה 6 מארחים את הדג נחש ואת הראפר פלד

מרעידים את הזריחה

18.10.19
יום שישי
פסגת המצדה - ים המלח
כרטיסים
פתיחת דלתות: 02:30
תחילת המופע: 04:00

מחיר מלא: 224 ש"ח 

כולל עמלת מכירה
סוג מופע: עמידה

למקומות נגישים - ניתן ליצור קשר עם מוקד ההזמנות 9080* או לפנות בדוא"ל [email protected]

לקוחות יקרים - רכשו באחריות!
יש להיזהר מקניית כרטיסים מגופים לא רשמיים ומספסרות ברשת. לפרטים נוספים>>

שתפו

על המופע

נותרו כרטיסים באתר הפסטיבל >

אור ליום שישי, 18.10

את פני הזריחה האחרונה בפסטיבל התמר העשרים מקבלים תועפות של גרוב, רטט ושמחה שיגרמו גם לחיות המדבר המנומנמות לפצוח במחול. התקווה 6, להקה שחורשת את הבמות כבר 15 שנה והייתה לשם מוכר בכל בית בישראל, עושים מוזיקה ישראלית מרוממת. תערובת הצלילים שלהם התחילה במקור עם רגאיי ותפחה בתוספת היפ הופ, רוקנרול, אלקטרוני וארומה מזרח תיכונית. התוצאה היא תבשיל כל-ישראלי משובח, שמונה אלבומים ורשימת הישגים ושיאים מרשימה. הם משלבים היטב בין הפקה מוזיקלית מהוקצעת שכולה גרוב גלובלי עכשווי לבין כתיבה מחודדת ומקורית, המכילה מסרים חברתיים בוערים. התקווה מסוגלים לבחון בעין ביקורתית את כל אלה שחייהם נראים יפים כל כך ברשתות החברתיות כמו למשל בשיר "יום יפה?", או בשיר "העברית החדשה" לפרוש קטלוג קצבי ונוקב של מבול מילות הלעז שהשתלט על השפה העברית ועל חיינו. בהרבה כישרון וכריזמה, התקווה 6 מחוללים תועפות של שמחה אמיתית מכל הלב.
התקווה גאים לארח להקה שהיא כמו אחות גדולה ואהובה, הדג נחש, מחלוצי ההיפ הופ והראפ בשפת הקודש. 23 שנה הם על הבמות, משלבים טקסטים מושחזים וגרוב ישראלי אותנטי עם טעמים של אר אנ' בי, רגאיי, פאנק ורוק. הדג הם חבורה אנרגטית ומדויקת שאכפתיות, מודעות חברתית וישירות הן השם השני שלה.
הרבה קווי דמיון וחיבור עוברים בין התקווה והדג, והמפגש בין שני ההרכבים הוא היתוך נדיר ומסקרן של יוצרים שמיטיבים לשלב את הגרוב ואת המסר ונותנים לקצב להניע את העניינים. עוד מצטרף לחגיגה הוא הראפר פלד, יוצר וכותב שגם מביים את הקליפים הצבעוניים שלו. מאחוריו שלושה אלבומים ושירו "מה אני נראה לך" הצליח לנסח במדויק את ההתרסה של התקופה. החיבור של התקווה, הדג והפלד הוא מתכון בטוח למסיבה גדולה מהחיים, שמתאימה בדיוק לדינמיקה של מופע הזריחה: מחושך קריר וקטן אל אור חם וגדול.

בחזרה לכל מופעי פסטיבל התמר 2019 >>

הזמנת כרטיסים