9080
התחברות
חברות וועדים
מופעים ופסטיבלים Gift Card זאפה אירועים הופעות בחו"ל TV זאפה

התקווה 6

בהופעה

12.10.18
יום שישי
זאפה הרצליה
כרטיסים
פתיחת דלתות: 13:30
תחילת המופע: 14:30

מחיר: 115 ש"ח 

כולל עמלת מכירה
סוג מופע: עמידה
שתפו

על המופע

התקווה 6 מיצבה את עצמה בשנים האחרונות כלהקה מצליחה ואהובה בזכות כמות להיטים מטורפת – וסיבוב הופעות לשני אלבומי הזהב שלהם שנמשך 4 שנים ללא הפסקה.

לתקווה 6 הישגים רבים וביניהם: נבחרי החיילים והמתגייסים 3 שנים ברציפות, ואף רשמו לעצמם הופעה בטקס המשואות הארחון עם שיר מקורי שלהם " הכי ישראלי".

ההופעות הן ה-אלמנט המנצח של התקווה 6 – שילוב מושלם של שירים מעולים, כישרון ענק, כריזמה סוחפת, שחרור והרבה שמחה כנה, אותה חלקו עימם מעל 200,000 איש, בהופעות בכל רחבי הארץ. סיבוב ההופעות כולל את רצף הלהיטים הכל כך אהובים שלהם – מ"אם אפגוש את אלוהים", ועד "הכל עוד לפני" וכל להיטי שני האלבומים האחרונים שלהם.

קרדיט: אוהד רומנו

צילום ההופעה

ההופעה תצולם בוידאו, לרבות צילומי קהל, ותשודר ותועמד לרשות הציבור במדיות השונות, ויכול כי את/ה תופיע/י בצילומים.

ברכישת כרטיס כניסה להופעה ובכניסתך להופעה, את/ה מאשר/ת כי דמותך תצולם, וכי ההפקה וכל מורשה מטעמה רשאים לעשות בצילומים כל שימוש, מכל סוג, לרבות מסחרי, בכל פורמט ו/או מדיה, ללא כל מגבלה, ואת/ה מוותר/ת באופן סופי ומוחלט על כל זכות ו/או טענה ו/או דרישה ו/או תביעה מכל סוג שהוא, בגין השימוש בדמותך בצילומים, ככל שיבוצע.

ככל שאת/ה רוכש/ת כרטיס/ים עבור אחר/ים, באחריותך ליידעם אודות צילום ההופעה וכי בכניסתם להופעה, הם מאשרים את האמור, ואתה תהיה אחראי לכל טענה/דרישה/תביעה מצידם בעניין.

הזמנת כרטיסים