9080
התחברות
חברות וועדים
מופעים ופסטיבלים Gift Card זאפה אירועים הופעות בחו"ל TV זאפה

חנן בן ארי

אורחים: אברהם טל ועידן עמדי

12.06.19
יום רביעי
היכל התרבות תל אביב
כרטיסים
תחילת המופע: 21:00

מחיר מלא: 209-124 ש"ח

הנחת חיילים/סטודנטים (ההנחה תקפה לאיזורים מסוימים): 119-94 ש"ח 

כולל עמלת מכירה
סוג מופע: ישיבה

למקומות נגישים - ניתן ליצור קשר עם מוקד ההזמנות 9080* או לפנות בדוא"ל [email protected]

לקוחות יקרים - רכשו באחריות!

יש להיזהר מקניית כרטיסים מגופים לא רשמיים ומספסרות ברשת. קיימים בשוק אתרים שונים אשר מציעים כרטיסים ללא כיסוי. חסכו את עגמת הנפש ורכשו כרטיסים רק מהאתרים הרשמיים.
לתשומת לבכם, הרשות להגנת הצרכן מפרסמת מעת לעת את אתרי הספסרות ו/או גורמים מהם מומלץ שלא לבצע רכישות לאור תופעה זו עקב חוסר כיסוי וגביית עמלות מופרזת.
תופעת הספסרות הינה תופעה פסולה, מנוגדת לדין ובצידה עונש פלילי לפי חוק העונשין (איסור ספסרות בכרטיסי מופעים).
ראו הוזהרתם! כרטיסים מזויפים או שמקורם אינו ידוע (ספסרות) ו/או שלא באמצעות מוקדי המכירה הרשמיים לא יכובדו על ידי הזאפה ולא תהיה כל אחריות כלשהי לתוקפם של כרטיסים אלו.
הקפידו לרכוש כרטיסים דרך האתר הרשמי של זאפה או בטלפון 9080*.

שתפו

על המופע

מופע פתיחת הקיץ!

אחרי סיבוב הופעות גדול ברחבי הארץ אליו אזלו כל הכרטיסים מראש, האמן והיוצר, חנן בן ארי יגיע להיכל התרבות עם מופע חגיגי לפתיחת הקיץ! כשהוא מלווה בלהקה מדהימה ורשימת להיטים שהעלו את הדופק של מדינה שלמה - "ממך עד אליי", "אמא אם הייתי", "ויקיפדיה" "תותים", "מה אתה רוצה ממני" , "אלוף העולם" חנן בן ארי יגיע לחגוג עם הקהל הגדול והמגוון שלו שהולך איתו מהרגע שהתגלה והפך לאחד האמנים המסקרנים והמצליחים מהדור החדש.

להיטיו הרבים של בן ארי נצברו בקריירה בת שלוש שנים בלבד, שיריו מתנגנים ללא הרף בתחנות הרדיו ובמיליוני צפיות ברשתות השונות, במקביל להופעותיו שהפכו למופעי חובה לכל מי שרוצה להרגיש מהו מופע לייב אמיתי. בן ארי, פרפורמר נדיר שמתמסר לקהל שלו ומרווה את צימאונם בשמחה, רגש, אופטימיות וסקרנות.
אתם מאוד מוזמנים לחוות את החוויה שזכינו להיות חלק בלתי נפרד ממנה.

הזמנת כרטיסים