9080
התחברות
חברות וועדים
מופעים ופסטיבלים Gift Card זאפה אירועים TV זאפה

הקולות של יוון

ירון אנוש ולהקת הבית של טברנה ״קלימטריה״ באתונה

26.08.20
יום רביעי
זאפה תל-אביב
כרטיסים
פתיחת דלתות: 20:00
תחילת המופע: 22:00

מחיר: 185 ₪

כולל עמלת מכירה
סוג מופע: ישיבה

למקומות נגישים- ניתן ליצור קשר עם מוקד ההזמנות 9080* או לפנות בדוא"ל [email protected]

שתפו

על המופע

אין ספק ש"קלימטריה" הפכה בשנים האחרונות - ובצדק - לטברנה הידועה ביותר באתונה.

מריה- בעלת המקום - ובעלה פריקלס, דואגים לבחור את מיטב הנגנים להופעות במקום, בצד בישולי ה״גאסטרה״ בסירי המתכת הענקיים המונחים על חצץ חם המלהיבים את החך, ואיתם היין, האוזו והמוסיקה החיה.

ראש הלהקה, תאסוס, מנגן, כמו שאר חבריה, עם גדולי הזמרים והזמרות של יוון, והם מופיעים במקום להנאתם, בגלל האווירה המיוחדת. ביחד עם סיפוריו של ירון אנוש, הם מייצרים ערב עליז ותוסס שבו יושמעו השירים היוונים הידועים לכולנו, והכל בישיבה סביב שולחנות, עם כוס יין, אוזו, או כל משקה אחר שתבחרו.

המטרה, כמו תמיד, ליהנות ולהרשות לכולנו לשכוח לשעה קלה את היומיום על כל חובותיו ותרחישיו. ובמופע שכזה, אצלנו, כמו ביוון, הכל מותר. לשיר, ללגום, לרקוד, והעיקר - להבין שהחיים הם לא התכניות, השאיפות והחלומות שלנו, אלא מה שקורה לנו כאן, היום ועכשיו.

הצטרפו אלינו לערב של מוסיקה, שירים וסיפורים, במיטב המסורת היוונית.

שמות חברי הלהקה:

תאסוסיאנוסיס

אלנידימופולו

דימוסוגיוקאס

פניוטיסקאטצימאניס

אנטוניוסציקאס 

צילום ההופעה

ההופעה תצולם בוידאו, לרבות צילומי קהל, ותשודר ותועמד לרשות הציבור במדיות השונות, ויכול כי את/ה תופיע/י בצילומים.

ברכישת כרטיס כניסה להופעה ובכניסתך להופעה, את/ה מאשר/ת כי דמותך תצולם, וכי ההפקה וכל מורשה מטעמה רשאים לעשות בצילומים כל שימוש, מכל סוג, לרבות מסחרי, בכל פורמט ו/או מדיה, ללא כל מגבלה, ואת/ה מוותר/ת באופן סופי ומוחלט על כל זכות ו/או טענה ו/או דרישה ו/או תביעה מכל סוג שהוא, בגין השימוש בדמותך בצילומים, ככל שיבוצע.

ככל שאת/ה רוכש/ת כרטיס/ים עבור אחר/ים, באחריותך ליידעם אודות צילום ההופעה וכי בכניסתם להופעה, הם מאשרים את האמור, ואתה תהיה אחראי לכל טענה/דרישה/תביעה מצדם בעניין.

הזמנת כרטיסים