9080
התחברות
חברות וועדים
מופעים ופסטיבלים Gift Card זאפה אירועים TV זאפה

עומר קורן - "ארץ לא" (טרום בכורה)

Wednesday Live - הכניסה חופשית

25.09.19
יום רביעי
אלמא זכרון יעקב
כרטיסים
פתיחת דלתות: 19:30
תחילת המופע: 21:00

כניסה חופשית 

כולל עמלת מכירה
סוג מופע: ישיבה

הקיוב, אלמא זכרון יעקב

שתפו

על המופע

בימי רביעי – Wednesday LIVE: הופעה של הרכבים צעירים, זמרים שפרצו לתודעה, השקה של אלבומים וליינים לא שגרתיים. הכניסה חופשית

מופע טרום בכורה מיוחד לכבוד אלבומו החדש של עומר קורן, "ארץ לא". אלבום קונספט שמורכב כולו משירי משוררים ערבים ויהודים, שהלחין ומבצע בעברית.  12 שירים שמשלימים אחד את השני ומספרים את סיפורה של הארץ המדממת בה אנו חיים. בין המשוררים המשתתפים באלבום:  דליה רביקוביץ', דוד אבידן, טהא מוחמד עלי, נידאא חורי, רוני סומק, מחמוד דרוויש, גיורא פישר ועוד.

לאחר שהוציא EP משירי משוררות ("יש לי אישה") שקיבל תשבחות, נבחר לפתוח את פסטיבל אינדינגב, הוזמן לפתוח הופעות של אמנים כמו אהוד בנאי ועברי לידר, הוציא לאור ב-2018 את אלבום הבכורה שלו "00:01", מתוכו סינגלים נכנסו לפלייליסט של גלגל"צ ו"כאן 88". בסיכומי השנה "ישראל היום" בחרו בשירו ("בני קין") ל"שיר השנה"  ובאלבומו ("00:01") לאחד מחמשת אלבומי השנה. עתה, בחורף הקרוב יוציא לאור את אלבומו החדש, "ארץ לא", עליו עבד יחד עם עומר הרשמן (אפרת בן צור). בעקבות האלבום קיבל את מענק מפעל הפיס לשנת 2019 והוכתר כ"אחד היוצרים המעניינים במיינסטרים הישראלי העכשווי".

גיטרה ושירה: עומר קורן | גיטרה ופסנתר: אמיתי לוין

קרדיט צלם:  יואב איתיאל