9080
התחברות
חברות וועדים
מופעים ופסטיבלים Gift Card זאפה אירועים

השתקפויות - שני מאיו

Wednesday Live - הכניסה חופשית

17.04.19
יום רביעי
אולם אלמא, אלמא זכרון יעקב
כרטיסים
פתיחת דלתות: 19:30
תחילת המופע: 21:00

כניסה חופשית 

כולל עמלת מכירה
סוג מופע: ישיבה

הקיוב, אלמא זכרון יעקב 

שתפו

על המופע

בימי רביעי – Wednesday LIVE: הופעה של הרכבים צעירים, זמרים שפרצו לתודעה, השקה של אלבומים וליינים לא שגרתיים. הכניסה חופשית | 20% הנחה על אלכוהול

השתקפויות״ הואEP חדש לשני מאיו בהפקתו המוזיקלית של תומר ישעיהו. שני מאיו, סינגר-סונגרייטרית, יוצרת מוזיקה מקורית בעברית בסגנון אינדי פולק עם השראות ישראליות ומזרח תיכוניות.

האי-פי החדש שלה, בהפקתו של תומר ישעיהו, משקף התמודדוות אישית דרך דימויים של מים, ים, גאות ושפל וזמן שהולך וחומק.את האלבום הפיק תומר ישעיהו, מייסד וסולן להקת ISAIAH, מפיק, זמר-יוצר, נגן בוזוקי ואחד האמנים הבולטים בנוף המוזיקה הישראלי העכשווי, שהפיק את אלבומם הראשון של ג'יין בורדו.

המפגש בין המוזיקה של שני לעולם המוזיקלי של תומר יצר תמהיל מרתק המאופיין בסאונד סבנטיזי, ארץ-ישראלי עם אוריינטליות. אל האווירה המשפחתית הצטרף יוגב גלוסמן שהפליא בנגינת כינור וגיטרה בס ואחיה הצעיר של שני, המתופף דן מאיו, שנבחר לאחרונה ע"י מגזין music radar ל"מתופף הצעיר הטוב בעולם" (טאטרן, אסתר רדא, קרולינה ועוד).

אל הEP קדם אלבום בכורה שיצא בתחילת 2014 בהפקתו המוזיקלית של צור בן זאב. שני שיתפה פעולה עם מוזיקאים מובילים כגון קובי אוז אותו אירחה במופע ההשקה לאלבום הראשון שני מאיו מארחת את קובי אוז - כלוב של זהב . לפני הכניסה לאולפן הופיעה שני בכל רחבי הארץ ממצפה רמון ועד הצפון. במקביל לפעילותה כמוזיקאית שני עוסקת בתחום החינוך המוזיקלי ומלווה זמרים גם בתחום הביצוע וגם בתחום הכתיבה וההלחנה כמורה לפיתוח קול זה שבע שנים ובוגרת תואר ראשון בחינוך מוזיקלי בהתמחות ניצוח מקהלות ממכללת לוינסקי לחינוך.

שירה מילים ולחנים: שני מאיו | גיטרה: אביאל קריב

קרדיט תמונה: הפקה