9080
התחברות
חברות וועדים
מופעים ופסטיבלים Gift Card זאפה אירועים הופעות בחו"ל TV זאפה

גולם פרפר - לי גאון

Wednesday Live - הכניסה חופשית

15.05.19
יום רביעי
אלמא זכרון יעקב
כרטיסים
פתיחת דלתות: 19:30
תחילת המופע: 21:00

כניסה חופשית 

כולל עמלת מכירה
סוג מופע: ישיבה

הקיוב, אלמא זכרון יעקב 

שתפו

על המופע

בימי רביעי – Wednesday LIVE: הופעה של הרכבים צעירים, זמרים שפרצו לתודעה, השקה של אלבומים וליינים לא שגרתיים. הכניסה חופשית | 20% הנחה על אלכוהול

לאחר שני אלבומים, היוצרת, סינגר-סונגרייטרית והמוזיקאית לי גאון יוצאת עם "גולם פרפר”, אלבום חדש, המכיל שישה שירים בין הפנים לחוץ, בין חיי משפחה ליצירה, והשילוב בין שני הכוחות. האלבום משלב את השפעותיה הרבות - ממוסיקה קלאסית, קלאסיקות ישראליות, דרך ניו אורלינס ועד שנסונים צרפתים. על האלבום עבדה גאון עם הגיטריסט, והמפיק המוסיקלי המוערך ערן ויץ.

הסינגל הראשון מתוכו "כי אתה שלי", דואט עם אלון עדר, הושמע רבות ברדיו ואף נבחר לפלייליסט כאן 88. בעבר, הוציאה גאון אלבום סולו - הכל שקוף - בהפקת אודי שמחון וערן ויץ, ואף הוציאה עם אורי וינשטוק אלבום ילדים בשם ״ילד פעם״.

שניהם זכו להשמעות רדיו רבות והתייחסות מפרגנת מהתקשורת והקהל.

בנוסף לפעילותה המוזיקלית, גאון יזמה עם שותפיה את Homegig, אתר שמפגיש בין אמנים למארחים וקהל כדי לאפשר פלטפורמה ליצירת אירועי תרבות סלוניים בבתים חצרות וגגות. כפועלה המגוון גם אופיה האמנותי - מאפשר, ארצי, פשוט אך מרגש.

גאון היא בוגרת רימון והמדרשה למוזיקה בלוינסקי, מנחה קונצרטים של הפילהרמונית לילדים ונוער, מלחינה ומבצעת שהשתתפה בפרויקטים כמו "שפת אם" (שירי אגי משעול) ו"מסע אספלט" (משירי סשה ארגוב). כעת יוצא ההרכב לסיבוב הופעות בסלונים, חצרות וגגות, ובמקביל גם במקומות המקובלים.

ההרכב מודולרי ומתאים עצמו לכל חלל ולכל קהל… אל לי גאון מצטרף להופעה האקוסטית ניר פופליקר בגיטרה.

קרדיט תמונה: הפקה