9080
התחברות
חברות וועדים
מופעים ופסטיבלים Gift Card זאפה אירועים

אביתר בנאי ותמיר מוסקט

מופע חדש

20.02.20
יום חמישי
אולם מופעים קיבוץ גבעת ברנר
כרטיסים
תחילת המופע: 21:00

כרטיס כניסה : 154 ש"ח 
 חייל / סטודנט ( מלאי מוגבל ) : 124 ש"ח 

כולל עמלת מכירה
סוג מופע: ישיבה
שתפו

על המופע

 

שירים מתוך הרפרטואר המוסיקלי העשיר של אביתר, שנעטפו בביט הייחודי של מוסקט, והשירים החדשים מתוך הפרויקט המשותף של השניים.

 

"הקסם של בנאי, היכולת לתת לך תחושה אינטימית, כמעט של נגיעה".                    (מאקו- גל אוחובסקי)

"ההפקה המוזיקלית נשאה את המאזין למחוזות משכרי חושים של מוזיקה לטינית, ג'אז, גרוב, פופ ורוקנרול. בנאי, בין אם על הקלידים ובין אם על הגיטרה, הוכיח שהוא פרפורמר אמיתי, שמצליח לסחוף את הקהל".

(מעריב- דודי פטימר)

"לרגעים נדמה היה כאילו חתונה לבנה אמיתית התרחשה אמש בבארבי, כשמאות התכנסו להאזין לקול התפילה של שיריו של בנאי, העטופים בביט הקסום של תמיר מוסקט. המופע החדש, שהדהד אמוציות ואהבה רבה מן הקהל בריפיט, הוכיח שהזיווג בין השניים הוא אכן משמיים".                                                                          (מגזין רעש- חן זמיר)

 

אביתר בנאי ותמיר מוסקט- נחשפנו לחיבור המיוחד והנדיר בין שני אמני העל בשיר "רחמים", החיבור ההרמוני בין השניים, הפך בתהליך היצירה לפרויקט ומופע משותף והרכב מיוחד למופע זה.  ההופעה והשירים הם חיבור מוסיקלי מרתק בין שני יוצרים מבריקים ומקוריים,                 המגיעים לכאורה מעולמות מוזיקליים שונים, שיצרו גשר לעולם מוסיקלי חדש עם שפה ייחודית וברורה, המתהווה לכדי מפגש מושלם בין גרוב לנשמה, ביט לריחוף, אדמה למים.

במופע המשותף והחדש ינגנו שירים מתוך הרפרטואר המוסיקלי העשיר של אביתר בעיבודים מיוחדים להרכב זה והשירים החדשים מבית היוצר של השניים.

 

על הבמה:

אביתר בנאי: שירה, גיטרה ופסנתר |  תמיר מוסקט: הפקה מוסיקלית, תיכנותים, סאמפלרים ותופים

רועי חרמון: קלידים, סאמפלרים וחצוצרה | איתמר ציגלר: גיטרה חשמלית ובס.

 

צילום: ארתור לנדה