9080
התחברות
חברות וועדים
מופעים ופסטיבלים Gift Card זאפה אירועים TV זאפה

אביתר בנאי | מופע סולו – עד האהבה

אורח מיוחד: תמיר מוסקט

18.07.19
יום חמישי
היכל התרבות תל אביב
כרטיסים
תחילת המופע: 21:00

מחיר מלא: 244-164 ש"ח 

כולל עמלת מכירה
סוג מופע: ישיבה

למקומות נגישים - ניתן ליצור קשר עם מוקד ההזמנות 9080* או לפנות בדוא"ל [email protected]

שתפו

על המופע

לאחר פניות רבות, אנחנו שמחים לבשר על פתיחת מופע נוסף
של "עד האהבה" מופע הסולו המדובר של אביתר בנאי.

ההופעה הקרובה היא הזדמנות נדירה, להציץ פנימה לעבודה משותפת של שני יוצרים מקוריים, המגיעים לכאורה מעולמות מוזיקליים שונים- לראות כיצד החיבור ביניהם יוצר עולם מוזיקלי חדש. הפרויקט המוזיקלי המשותף והמרתק, צפוי לצאת לאור בחורף הקרוב.


"בחורף האחרון הקלטתי חמישה שירים חדשים ביחד עם המפיק והמתופף תמיר מוסקט (אסף אבידן, חוה אלברשטיין, שלומי שבן, בלקן ביט בוקס וכו') תמיר גם הפיק את חלקו הראשון של האלבום האחרון שלי "לשונות של אש". בהיכל הקרוב אני מתכוון לארח את תמיר על תופים ושאר מיני ממתקים לבצע איתי מהשירים החדשים ומשאר השירים. יהיה אש".

אביתר.


אביתר בנאי הוא ללא ספק אחד האמנים האהובים והמרגשים ביותר בישראל. השירים שלו מציגים אמת חשופה של יופי וכאב. מילים, אמונות ומחשבות שמלוות אותנו ברגעים הקשים והיפים ביותר בחיינו.
מופע הסולו, הוא מופע חדש, מעין כרונולוגיה של מסע בזמן המשלב 20 שנות יצירה. זו הזדמנות נדירה לפגוש את השירים באופן ישיר, מדויק ועוצמתי, כמו שנכתבו לראשונה על הפסנתר, אותו פסנתר שמלווה את אביתר מהאלבום הראשון ועד היום. במופע יהיו גרסאות חדשות ומסקרנות לשירים המוכרים מהרפרטואר העשיר של אביתר, בעיבודים מחודשים: יש לי סיכוי, תאטרון רוסי, כלום לא עצוב, אמביציה, מתנות, תחרות כלבים, עד מחר, אבא, יפה כלבנה, ילדים, לשונות של אש, פרגולה, עד האהבה ועוד.

הזמנת כרטיסים