9080
התחברות
חברות וועדים
מופעים ופסטיבלים Gift Card זאפה אירועים TV זאפה

חנוכה: אסתר רדא

מופע להקה

25.12.19
יום רביעי
זאפה חיפה
כרטיסים
פתיחת דלתות: 20:00
תחילת המופע: 22:00

מחיר: 115 ₪

כולל עמלת מכירה
סוג מופע: ישיבה

למקומות נגישים - ניתן ליצור קשר עם מוקד ההזמנות 9080* או לפנות בדוא"ל [email protected]

שתפו

על המופע

אסתר רדא היא מהבולטות והאהובות בדור החדש של המוזיקאית בישראל.עם  שני אלבומים ואי.פי שסחפו קהל רב והקנו לה הצלחה מקומית ובינלאומית, ובליווי נבחרת נגנים משובחת עלתה רדא על מאות במות על פני חמש יבשות, מציגה את התמהיל המוסיקלי הייחודי בין סול\גרוב\ג'אז ומוסיקה אתיופית.

מפסטיבל ענק בצרפת ועד מועדון במאוריציוס, מהאולימפיאדה בריו ועד  גלסטונברי, כשאומרים "לחרוש במות" מתכוונים בדיוק לזה. בכל נקודה על פני הגלובוס שבה נחתה, לצד הקהל המשולהב, גם התקשורת הבינלאומית סיקרה בהרחבה את המוסיקאית הישראלית שמביאה את המוסיקה מבית אל הכאן והעכשיו .

"ארבע שנים מאז אלבום הבכורה שלה, רדא ממשיכה להרשים בקולה העמוק והחם ובגרוב שמסחרר ביחד ג'אז, סול ו-RNB. השירים שלה הם רק תירוץ להפגין את עוצמת נוכחותה. וזו ככל שהיא סוליסטית, גם משתלבת עם אחרים ומאפשרת להם לבטא את מיטבם." תימורה לסינגר\ גלובס.

צילום: שרבן לופו

צילום ההופעה

ההופעה תצולם בוידאו, לרבות צילומי קהל, ותשודר ותועמד לרשות הציבור במדיות השונות, ויכול כי את/ה תופיע/י בצילומים.

ברכישת כרטיס כניסה להופעה ובכניסתך להופעה, את/ה מאשר/ת כי דמותך תצולם, וכי ההפקה וכל מורשה מטעמה רשאים לעשות בצילומים כל שימוש, מכל סוג, לרבות מסחרי, בכל פורמט ו/או מדיה, ללא כל מגבלה, ואת/ה מוותר/ת באופן סופי ומוחלט על כל זכות ו/או טענה ו/או דרישה ו/או תביעה מכל סוג שהוא, בגין השימוש בדמותך בצילומים, ככל שיבוצע.

ככל שאת/ה רוכש/ת כרטיס/ים עבור אחר/ים, באחריותך ליידעם אודות צילום ההופעה וכי בכניסתם להופעה, הם מאשרים את האמור, ואתה תהיה אחראי לכל טענה/דרישה/תביעה מצדם בעניין.

הזמנת כרטיסים