9080
התחברות
חברות וועדים
מופעים ופסטיבלים Gift Card זאפה אירועים הופעות בחו"ל TV זאפה

" ג'נדר בלנדר " - ערן צור שר נשים

אורחת: אורית שחף

26.10.18
יום שישי
אולם אסיא מוזיאון תל אביב
כרטיסים
תחילת המופע: 22:30

מחיר מלא: 124 ש"ח
מחיר מיוחד לתושב ת"א בהצגת כרטיס דיגיתל (המלאי מוגבל): 104 ש"ח

כולל עמלת מכירה
סוג מופע: ישיבה
שתפו

על המופע

" ג'נדר בלנדר " - ערן צור שר נשים

אורחת מיוחדת: אורית שחף

ערן צור- מאמני הרוק המוערכים והאהובים בישראל, חוזר לפסטיבל הפסנתר במופע מיוחד, בו יבצע מבחר שירים של זמרות ישראליות במגוון ז'אנרים, בסגנונו המיוחד ובחתימתו האמנותית המרגשת.

בתהליך היצירה, לקח ערן שירים של הזמרות הגדולות ביניהן חווה אלברשטיין, יהודית רביץ, שרית חדד, אהובה עוזרי ועוד. שירים שנכתבו בלשון נקבה ואילו הוא משנה והופך אותם ללשון זכר ולהיפך. עמדת הדובר בשיר משתנה ובכך מעוררת דיון הנובע מהחילוף המגדרי. התוצאה מרתקת ומרגשת ומביעה אמירה אישית על נשיות, גבריות ומה שביניהם.

 למופע זה בחר ערן באורחת מיוחדת- אורית שחף. המפגש הראשון ביניהם היה על במת אופרת הרוק "מאמי" (בגרסה המחודשת) ויצר רגעים חזקים ודרמטיים וחיבור מוזיקלי מיוחד במינו.

 המופע יכלול שירים כגון: "בגלל הלילה", "שבתות וחגים", "חגיגה", "צלצולי פעמונים", "במקום הכי נמוך בת"א" ועוד, לצד להיטיו הגדולים של ערן מכל הזמנים.

 את צור ילוו שני חבריו לבמה מזה שנים - המתופף שי ברוך והגיטריסט רם אוריון. אל השלושה יצטרף יאיר ורמוט ( להקת TREE)  שינגן בפסנתר וקלידים.

 מאחורי צור קריירה מוסיקלית ענפה ומגוונת, עם אלבומים ושירים שהפכו לחלק בלתי נפרד מהפסקול הישראלי וקיבעו את מעמדו כאחד מהזמרים והיוצרים הטובים והמוערכים.

הזמנת כרטיסים