9080
התחברות
חברות וועדים
מופעים ופסטיבלים Gift Card זאפה אירועים TV זאפה

ערן צור ועופר מאירי

מופע בכורה

03.04.20
יום שישי
זאפה תל-אביב
כרטיסים
פתיחת דלתות: 20:00
תחילת המופע: 22:00

מחיר: 105 ₪

כולל עמלת מכירה
סוג מופע: ישיבה

למקומות נגישים- ניתן ליצור קשר עם מוקד ההזמנות 9080* או לפנות בדוא"ל [email protected]

שתפו

על המופע

ערן צור ועופר מאירי משיקים פרוייקט חדש ומשותף הכולל  שירים שצור כתב ושר, ומאירי הלחין והפיק מוסיקלית. מצד אחד הטקסטים החדים והמרגשים של ערן, ומהצד שני המעטפת המוזיקלית של עופר, החמה והעדכנית, לעיתים אלקטרונית לגמרי ולעיתים משלבת כלים אקוסטיים . שיתוף הפעולה ביניהם החל לאחר שעופר הפיק את אלבומו האחרון של ערן- "המסלול המואר".

את יציאת הפרוייקט מלווה מופע חדש באוריינטציה אלקטרונית, שיכלול בתוכו להיטים מכל הזמנים של ערן צור בעיבודים חדשניים ומפתיעים וגם להיטים של "מטרופולין" בין השירים במופע: "ערב ב' כסליו", "המסלול המואר", "בלילות של ירח מלא", "שוקולד געגועים" "תמונה אימפרסיוניסטית", "פרח שחור", "מלאכים", "היא לא אומרת כלום"  ועוד רבים וטובים...

מאחורי צור קריירה מוסיקלית ענפה ומגוונת, עם אלבומים ושירים שהפכו לחלק בלתי נפרד מהפסקול הישראלי וקיבעו את מעמדו כאחד מהזמרים והיוצרים הטובים והמוערכים.

עופר מאירי- מהמפיקים המוזיקליים המנוסים והמוערכים בתעשיית המוזיקה, מאחוריו שיתופי פעולה והפקה לטובי האמנים בארץ, ועומד גם מאחורי ההרכב "מטרופולין" עם שלושה אלבומים מצליחים.

זהו שיתוף פעולה עוצמתי ומיוחד המפגיש בין שני כוחות שיחד יוצרים שלם מוזיקלי מרתק.

על הבמה:

ערן צור- בס ושירה, עופר מאירי- קלידים, מחשב ושירה, נעמי דהן- שירה, רון בונקר- גיטרות

צילום: Sharon Derhy

צילום ההופעה

ההופעה תצולם בוידאו, לרבות צילומי קהל, ותשודר ותועמד לרשות הציבור במדיות השונות, ויכול כי את/ה תופיע/י בצילומים.

ברכישת כרטיס כניסה להופעה ובכניסתך להופעה, את/ה מאשר/ת כי דמותך תצולם, וכי ההפקה וכל מורשה מטעמה רשאים לעשות בצילומים כל שימוש, מכל סוג, לרבות מסחרי, בכל פורמט ו/או מדיה, ללא כל מגבלה, ואת/ה מוותר/ת באופן סופי ומוחלט על כל זכות ו/או טענה ו/או דרישה ו/או תביעה מכל סוג שהוא, בגין השימוש בדמותך בצילומים, ככל שיבוצע.

ככל שאת/ה רוכש/ת כרטיס/ים עבור אחר/ים, באחריותך ליידעם אודות צילום ההופעה וכי בכניסתם להופעה, הם מאשרים את האמור, ואתה תהיה אחראי לכל טענה/דרישה/תביעה מצדם בעניין.

הזמנת כרטיסים