9080
התחברות
חברות וועדים
מופעים ופסטיבלים Gift Card זאפה אירועים הופעות בחו"ל TV זאפה

עינב ג’קסון כהן מופע סולו עם קרני פוסטל

"שני לבבות" בפסטיבל הפסנתר

24.10.18
יום רביעי
גלריה ישראלית מוזיאון תל אביב לאמנות
כרטיסים
תחילת המופע: 22:30

מחיר מלא: 74 ש"ח
מחיר מיוחד לתושב ת"א בהצגת כרטיס דיגיתל (מלאי מוגבל): 64 ש"ח

כולל עמלת מכירה
שתפו

על המופע

אורחת קרני פוסטל

קשה לפספס את עינב ג’קסון כהן, מהקולות הנשיים היצירתיים והבולטים של האינדי הישראלי, פסנתרנית ויוצרת עם קול ייחודי ועדין. שבע שנים אחרי "עץ נופל ביער", אלבום הבכורה שלה, היא שחררה השנה את אלבומה החדש "שני לבבות" שגרף ביקורות משבחות מקיר לקיר. במהלך השנים עינב גם יצרה, הופיעה והקליטה עם שורה של מוזיקאים מצוינים כמו איה זהבי פייגלין, דניאלה ספקטור, דאנה איבגי, סיון טלמור ואליוט, כתבה שירים לנורית גלרון, רוני אלטר ועוד.

בשנים האחרונות היא הופיעה על כל במה שיש בה פסנתר; הופעות אמיצות ואישיות עם טקסטים ישירים בעברית. בפסטיבל הפסנתר תגיש ג'קסון מופע אינטימי עם שירים מתוך האלבום החדש (למזרח, שלוש אפשרויות, אלגיה) לצד שירים מאלבום הבכורה ושירים מהדרך בעיבודים חדשים, עדינים ומיוחדים, ותארח את הצ‘לנית והיוצרת קרני פוסטל.

מתוך הביקורת:

"נדמה כי הסוד שלה טמון בחתירה המתמדת שלה לביטוי מזוקק ומדויק ככל האפשר"בן שלו, הארץ

"כהן כותבת שירים דרמטיים אבל מגישה אותם ברכות ושקט, במין מינימליזם שכמעט מתנגד לתכנים. היא מוציאה בשיטה הזאת הרבה ממעט, היכולת שלה להעצים את המתחים האלו וגם לפתור אותם באותו שקט היא מרשימה מאוד"

נדב מנוחין, וואלה
"אם התחברתם ל"עץ נופל ביער", אלבום הבכורה של עינב ג’קסון כהן, כנראה כבר התאהבתם גם בחדש. התזמור העדין מציב בפרונט את ג’קסון כהן והפסנתר, ואפשר לדמיין שהיא אתכם בחדר"
אמיר שוורץ, ידיעות אחרונות

https://music.einavjackson.com/

https://www.youtube.com/user/EinavJacksonCohen

צלמת אלה ברק

הזמנת כרטיסים