9080
התחברות
חברות וועדים
מופעים ופסטיבלים Gift Card זאפה אירועים TV זאפה

עדן חסון

מופע השקת אלבום הבכורה

28.05.19
יום שלישי
זאפה אמפי שוני
כרטיסים
פתיחת דלתות: 19:30
תחילת המופע: 21:00

מחיר: 159 ₪

הנחת חיילים וסטודנטים בהצגת תעודה (המלאי מוגבל): 139 ₪

כולל עמלת מכירה
סוג מופע: ישיבה

למקומות נגישים - ניתן ליצור קשר עם מוקד ההזמנות 9080* או לפנות בדוא"ל [email protected]

* ישיבה באמפי היא תחת כיפת השמיים ולפי סדר הגעה למקום

* אין הכנסת נשק, חפצים קשיחים, מצלמות וידאו ומכשירי הקלטה

*המופע יתקיים בכל מזג אוויר, ההפקה שומרת על הזכות לשינויים בכל עת

שתפו

על המופע

הקהל הוא חלק אינטגרלי בהופעות של עדן חסון, הפריצה הגדולה של המוזיקה הישראלית לשנת 2018 ואין אחד שלא מכיר את השירים שלו ושר אותם יחד איתו.

"שמישהו יעצור אותי", שיר הבכורה של חסון שהגיע למקום הרביעי במצעד השנתי של גלגל"צ, מתקרב ל-31 מיליון צפיות ביוטיוב. "ילדים כאלה", שירו השני של חסון (שזכה לייצג את ישראל באירוויזיון הילדים בביצוע של נועם דדון), חצה את רף 21 מיליון צפיות, ועוד היד נטויה.

בעזרת חמישה סינגלים (ושיר פרסומת לעלית) ששוחררו לרדיו בשנה החולפת (ושירים נוספים שכתב לעדן בן זקן, איתי לוי, פאר טסי ואחרים), הצליח חסון לא רק להיחשב כאחד מהזמרים האהובים בישראל בשנת 2018, אלא מצליח לגבות את ההצהרות האלה עם הופעות Sold Out  בכל מקום שהוא מופיע בו וזה כולל מופעים ברידינג 3 ובהיכלים השונים

השילוב הנדיר של שירים אהובים, קול מדהים וכריזמה שממגנטת אליה את כל הקהל, הופכים את חסון לאחת ההצלחות הגדולות של הזמר הישראלי בשנים האחרונות. עם כ80  מיליון צפיות ביוטיוב, למעלה מ100 אלף מנויים לערוץ הרשמי.

 והצלחה במצעדים השבועיים והשנתיים.

 חסון ממצב את עצמו כזמר ויוצר מהמובילים בארץ.

ועושה זאת שוב פעם אחר פעם.

קרדיט צילום: גבריאל בהרליה

צילום ההופעה

ההופעה תצולם בוידאו, לרבות צילומי קהל, ותשודר ותועמד לרשות הציבור במדיות השונות, ויכול כי את/ה תופיע/י בצילומים.

ברכישת כרטיס כניסה להופעה ובכניסתך להופעה, את/ה מאשר/ת כי דמותך תצולם, וכי ההפקה וכל מורשה מטעמה רשאים לעשות בצילומים כל שימוש, מכל סוג, לרבות מסחרי, בכל פורמט ו/או מדיה, ללא כל מגבלה, ואת/ה מוותר/ת באופן סופי ומוחלט על כל זכות ו/או טענה ו/או דרישה ו/או תביעה מכל סוג שהוא, בגין השימוש בדמותך בצילומים, ככל שיבוצע.

ככל שאת/ה רוכש/ת כרטיס/ים עבור אחר/ים, באחריותך ליידעם אודות צילום ההופעה וכי בכניסתם להופעה, הם מאשרים את האמור, ואתה תהיה אחראי לכל טענה/דרישה/תביעה מצדם בעניין.

הזמנת כרטיסים