9080
התחברות
חברות וועדים
מופעים ופסטיבלים Gift Card זאפה אירועים TV זאפה

עדן חסון

12.08.20
יום רביעי
זאפה חיפה
כרטיסים
פתיחת דלתות: 20:00
תחילת המופע: 22:00

מחיר: 229 ₪

כולל עמלת מכירה
סוג מופע: ישיבה

למקומות נגישים - ניתן ליצור קשר עם מוקד ההזמנות 9080* או לפנות בדוא"ל [email protected]

שתפו

על המופע

היוצר והזמר עדן חסון מבשר את משב הרוח החדש של הדור הצעיר והמבטיח של המוסיקה הישראלית. בזמן הקצר מאז פרץ לתודעה הוציא אלבום שכל שיריו הפכו ללהיטים שכבשו מדינה שלמה והוכתר בתואר איש השנה במוסיקה של גלגל"צ ותחנות הרדיו בישראל, כבש בתוך חודש פעמיים את את היכל מנורה מבטחים בת"א ב 2 מופעי סולד אווט ענקים, הגיע לכמות מדהימה של למעלה מ 150 מיליון צפיות ביו טיוב, במנויים מתקרב ל 300,000 מנויים ! כשבמקביל הוא כובש את המקומות הראשונים בספוטפיי/אפל.

בצניעות ותחכום יוצאי דופן הצליח חסון לסלול את דרכו באופן טבעי ונונשלנטי כשאת כל שיריו הוא כותב, מלחין ומבצע . את הפריצה הרשמית עשה עם שיר הבכורה שלו "שמישהו יעצור אותי" שזכה בפרס הישג השנה של אקו"ם לשיר הטוב ביותר לשנת 2018. ומאז באמת שאף אחד לא יכול היה לעצור את היוצר המוכשר שהביא לנו את להיטי העל:  "ילדים כאלה", "שיכורים", "כפיות", "מתפוצץ לי הראש", "אין יותר מועדונים", "איך את אוהבת" ,"מה עבר עליי והלהיטים הנוכחיים : "את חסרה לי" ו"איתך" .

  הקהל הישראלי זוכה להיחשף למוזיקאי שמביא שילוב מנצח של כישרון, דיוק וקסם שבאים לידי ביטוי בהופעותיו אליהם אוזלים כל הכרטיסים מראש.

בהופעה של עדן בזאפה, יבוצעו כל הלהיטים בעיבודים מיוחדים עם שירים מהאלבום החדש, עם הרכב מוזיקאים מהפנט שיחד יתנו לקהל הגדול חוויה בלתי נשכחת.

צילום: רן יחזקאל

צילום ההופעה

ההופעה תצולם בוידאו, לרבות צילומי קהל, ותשודר ותועמד לרשות הציבור במדיות השונות, ויכול כי את/ה תופיע/י בצילומים.

ברכישת כרטיס כניסה להופעה ובכניסתך להופעה, את/ה מאשר/ת כי דמותך תצולם, וכי ההפקה וכל מורשה מטעמה רשאים לעשות בצילומים כל שימוש, מכל סוג, לרבות מסחרי, בכל פורמט ו/או מדיה, ללא כל מגבלה, ואת/ה מוותר/ת באופן סופי ומוחלט על כל זכות ו/או טענה ו/או דרישה ו/או תביעה מכל סוג שהוא, בגין השימוש בדמותך בצילומים, ככל שיבוצע.

ככל שאת/ה רוכש/ת כרטיס/ים עבור אחר/ים, באחריותך ליידעם אודות צילום ההופעה וכי בכניסתם להופעה, הם מאשרים את האמור, ואתה תהיה אחראי לכל טענה/דרישה/תביעה מצידם בעניין.

הזמנת כרטיסים