9080
התחברות
חברות וועדים
מופעים ופסטיבלים Gift Card זאפה אירועים TV זאפה

דיקלה

חופשייה

12.08.20
יום רביעי
זאפה באר שבע
כרטיסים
פתיחת דלתות: 20:00
תחילת המופע: 22:00

מחיר : 149 ₪

כולל עמלת מכירה
סוג מופע: ישיבה

למקומות נגישים- ניתן ליצור קשר עם מוקד ההזמנות 9080* או לפנות בדוא"ל [email protected]

שתפו

על המופע

אז אחרי שנאמר כבר הכל על האופן בו הקורונה טרפה את הקלפים, היצירתיות עלתה על גדותיה ובמסגרת הנסיבות החדשות דיקלה שלנו הרימה מופע המותאם למועדונים שיגרום לכולנו להרגיש חופשיים בניצוחו המוסיקאלי של גיא דהן.

סיבוב ההופעות נפתח בהיכל התרבות ונעצר לאור משבר הקורונה, כעת כשעולם ההופעות באפלה דיקלה אירגנה את המופע מחדש כך שיותאם לבמות של המועדונים והקהל הרחב ירוויח אותה קרובה עם הרכב משובח בעיבודים מדהימים ללהיטיה הגדולים מכל האלבומים:

הוא כותב לי מאמי, מסקרה שחורה, ואם פרידה, שבע בערב, בדידותי הנהדרת, Here Comes The Rain Again, אתי, פסנתר לבן, שבועיים, רק תגיד, ואז את תראי ועוד ועוד.

צילום ההופעה

ההופעה תצולם בוידאו, לרבות צילומי קהל, ותשודר ותועמד לרשות הציבור במדיות השונות, ויכול כי את/ה תופיע/י בצילומים.

ברכישת כרטיס כניסה להופעה ובכניסתך להופעה, את/ה מאשר/ת כי דמותך תצולם, וכי ההפקה וכל מורשה מטעמה רשאים לעשות בצילומים כל שימוש, מכל סוג, לרבות מסחרי, בכל פורמט ו/או מדיה, ללא כל מגבלה, ואת/ה מוותר/ת באופן סופי ומוחלט על כל זכות ו/או טענה ו/או דרישה ו/או תביעה מכל סוג שהוא, בגין השימוש בדמותך בצילומים, ככל שיבוצע.

ככל שאת/ה רוכש/ת כרטיס/ים עבור אחר/ים, באחריותך ליידעם אודות צילום ההופעה וכי בכניסתם להופעה, הם מאשרים את האמור, ואתה תהיה אחראי לכל טענה/דרישה/תביעה מצדם בעניין.

הזמנת כרטיסים