9080
התחברות
חברות וועדים
מופעים ופסטיבלים Gift Card זאפה אירועים TV זאפה

דוד ד'אור

"משהו טוב"

24.07.19
יום רביעי
זאפה תל-אביב
כרטיסים
פתיחת דלתות: 20:00
תחילת המופע: 22:00

מחיר: 139 ₪

כולל עמלת מכירה
סוג מופע: ישיבה

למקומות נגישים - ניתן ליצור קשר עם מוקד ההזמנות 9080* או לפנות בדוא"ל [email protected]

שתפו

על המופע

דוד ד'אור, מהזמרים והיוצרים הבינלאומיים והמוערכים משיק את אלבומו החדש, ה-20 במספר(!)- "משהו טוב" .

המופע החדש "משהו טוב" הוא מופע רב תרבותי ושורשי היוצר קולאז' מוזיקלי מרומם נפש שאי אפשר להישאר אדיש אליו. המופע כולל את כל היצירה המקורית של דוד ד'אור ששילבה במהלך הקריירה הארוכה, כלים וסגנונות מרחבי העולם ואת כל עולמותיו המוזיקליים העשירים: מסורות אתניות יהודיות שורשיות, מוזיקת עולם, מוזיקת פופ וקלאסיקות בינלאומיות שמשקפות את כור ההיתוך הישראלי דרך סגנונו המוזיקלי הייחודי של דוד ד'אור, בהרמוניה נפלאה.

במופע יהיו להיטים מכל הזמנים בביצועים ועיבודים חדשים ומרגשים לשירים חדשים וישנים מכל האלבומים : "קול מן השמיים" , "תשמור על העולם ילד" , "כל הכוכבים" , "אני עף" , "זמן אהבה" , "הלב יודע" , "עד שנראה את האור" , "הגידי לי" , "שינויים"

ביצועים לקלאסיקות בינלאומיות: "קרוזו" , "אדג'יו" , "SUMMER TIME"  ועוד רבים וטובים אשר הופכים את המופע למסע מרגש ועוצמתי בליווי הרכב של 6 נגנים משובחים כל אחד בתחומו.

מאחורי דוד כבר 19 אלבומים שהגיעו למעמד זהב ופלטינה, שיתופי פעולה עם אמנים רבים בארץ ובעולם והופעות על הבמות הגדולות והמכובדות ביותר ברחבי הגלובוס. במהלך השנים הוציא להיטים רבים שהפכו לנכסי צאן ברזל וחלק בלתי נפרד מפס הקול הישראלי אשר ביססו את מעמדו כאחד מהאמנים הטובים והמוערכים.

מן הביקורות:

" דוד ד'אור אחד הזמרים הכי בינלאומיים, בעל 17 אלבומי זהב ופלטינה בין הזמרים הכי ווקאלים והכי מכובדים שצמחו בעולם בשנים האחרונות, מי שעמד בפני שועי עולם, נשיאים ומכובדים, זומן לאירועים רבים ברחבי הגלובוס, בזכות קולו המצוין ובזכות שיריו המבקשים להעביר חוט של אחדות, אהבה ואיכות עם נשמה יהודית... עומד בקיסריה וכובש את לב הקהל, הקהל בוכה, צוחק, מתרגש ורוקד...מופע שהוא חוויה בקנה מידה בינלאומי, הרכב נגנים עשיר, חגיגה צבעונית ומלאה רגש של אהבה, אמונה ואחדות...זמר מליגת על מגיע לשמיים ומטפס עוד ספירה. זמר הזמרים שיאים על שיאים צבעים מרהיבים, רכות אנושית רבת חסד, איכות מנצחת. " (יוסי חרסונסקי)

צילום ההופעה

ההופעה תצולם בוידאו, לרבות צילומי קהל, ותשודר ותועמד לרשות הציבור במדיות השונות, ויכול כי את/ה תופיע/י בצילומים.

ברכישת כרטיס כניסה להופעה ובכניסתך להופעה, את/ה מאשר/ת כי דמותך תצולם, וכי ההפקה וכל מורשה מטעמה רשאים לעשות בצילומים כל שימוש, מכל סוג, לרבות מסחרי, בכל פורמט ו/או מדיה, ללא כל מגבלה, ואת/ה מוותר/ת באופן סופי ומוחלט על כל זכות ו/או טענה ו/או דרישה ו/או תביעה מכל סוג שהוא, בגין השימוש בדמותך בצילומים, ככל שיבוצע.

ככל שאת/ה רוכש/ת כרטיס/ים עבור אחר/ים, באחריותך ליידעם אודות צילום ההופעה וכי בכניסתם להופעה, הם מאשרים את האמור, ואתה תהיה אחראי לכל טענה/דרישה/תביעה מצדם בעניין.

הזמנת כרטיסים