9080
התחברות
חברות וועדים
מופעים ופסטיבלים Gift Card זאפה אירועים הופעות בחו"ל TV זאפה

דניאל זמיר מארח את: Leszek Możdżer וזוהר פרסקו

דניאל זמיר במופע השקה לאלבום חדש

06.03.19
יום רביעי
זאפה תל-אביב
כרטיסים
פתיחת דלתות: 20:00
תחילת המופע: 22:00

מחיר: 110 ש"ח 

כולל עמלת מכירה
סוג מופע: ישיבה

למקומות נגישים - ניתן ליצור קשר עם מוקד ההזמנות 9080* או לפנות בדוא"ל [email protected]

שתפו

על המופע

דניאל זמיר במופע השקה לאלבום חדש

פנומן הג'אז חוזר לזאפה תל אביב לכבוד השקת אלבומו ה 13 ואיתו אורחים מיוחדים.

לאחר 12 אלבומים ישראליים ובין לאומיים, ביניהם האלבום "אמן" - אלבום הג'אז הנמכר ביותר בישראל אשר הפך להיות אלבום קאלט בקרב מאזיני הג'אז, זמיר משיק לראשונה אלבום שירים בעברית.

את זמיר מלווים הרכב הג'אז המצליח "שלוש" אר מככב בבימות הג'אז החשובות בעולם.

מתארחים בהופעה שני מוזיקאים וירטואוזים מהמובילים בתחומם בעולם -

לשק מוג'דזר (פולין) הוא אחד מפסנתרני הג'אז הפופולריים והידועים בעולם, ואחד המוזיקאים המצליחים באירופה. מאחוריו עשרות אלבומים והופעות ענק. הטריו שלו עם לארס דניאלסון וזוהר פרסקו הוא אחד מהרכבי הג'אז הידועים והאהובים. לשק משלב בנגינתו מוזיקת ג'אז, קלאסי, עולם ועוד והוא נחשב לקול יחודי ומשפיע בסצינת המוזיקה הבין לאומית.

זוהר פרסקו הוא מהמוזיקאים החשובים שיצאו מישראל, פרקשניסט על, נגן רב אמן הידוע בכשרונו המחונן ברחבי העולם. זוהר למעשה המציא שיטת נגינה על תופי מסגרת (frame drums) ואותה הוא מלמד לתלמידים דיסיפלינריים בכל העולם. זוהר נחשב לאחד מהמאסטרים הגדולים החיים היום בכל הקשור לכלי הקשה.

מפגש פסגה של מוזיקאים אדירים עם המוזיקה החדשה של זמיר ויחד עם היצירות של זמיר שכבר הפכו ל"סטנדרטים" בארץ ובעולם מבטיחים מופע נדיר, מסעיר ומרגש

צילום ההופעה

ההופעה תצולם בוידאו, לרבות צילומי קהל, ותשודר ותועמד לרשות הציבור במדיות השונות, ויכול כי את/ה תופיע/י בצילומים.

ברכישת כרטיס כניסה להופעה ובכניסתך להופעה, את/ה מאשר/ת כי דמותך תצולם, וכי ההפקה וכל מורשה מטעמה רשאים לעשות בצילומים כל שימוש, מכל סוג, לרבות מסחרי, בכל פורמט ו/או מדיה, ללא כל מגבלה, ואת/ה מוותר/ת באופן סופי ומוחלט על כל זכות ו/או טענה ו/או דרישה ו/או תביעה מכל סוג שהוא, בגין השימוש בדמותך בצילומים, ככל שיבוצע.

ככל שאת/ה רוכש/ת כרטיס/ים עבור אחר/ים, באחריותך ליידעם אודות צילום ההופעה וכי בכניסתם להופעה, הם מאשרים את האמור, ואתה תהיה אחראי לכל טענה/דרישה/תביעה מצידם בעניין.

הזמנת כרטיסים