9080
התחברות
חברות וועדים
מופעים ופסטיבלים Gift Card זאפה אירועים הופעות בחו"ל TV זאפה

יום הולדת 74 לבוב מארלי

אהבה אחת - לב אחד - בואו נתאחד ונרגיש טוב יחד

09.02.19
שבת
האנגר 11 (נמל תל-אביב)
כרטיסים
פתיחת דלתות: 20:30
תחילת המופע: 22:00

כרטיס רגיל: 199 ש"ח 

כולל עמלת מכירה
סוג מופע: עמידה

למקומות נגישים- ניתן ליצור קשר עם מוקד ההזמנות 9080* או לפנות בדוא"ל [email protected]

לקוחות יקרים - רכשו באחריות!

יש להיזהר מקניית כרטיסים מגופים לא רשמיים ומספסרות ברשת. קיימים בשוק אתרים שונים אשר מציעים כרטיסים ללא כיסוי. חסכו את עגמת הנפש ורכשו כרטיסים רק מהאתרים הרשמיים.
לתשומת לבכם, הרשות להגנת הצרכן מפרסמת מעת לעת את אתרי הספסרות ו/או גורמים מהם מומלץ שלא לבצע רכישות לאור תופעה זו עקב חוסר כיסוי וגביית עמלות מופרזת.
תופעת הספסרות הינה תופעה פסולה, מנוגדת לדין ובצידה עונש פלילי לפי חוק העונשין (איסור ספסרות בכרטיסי מופעים).
ראו הוזהרתם! כרטיסים מזויפים או שמקורם אינו ידוע (ספסרות) ו/או שלא באמצעות מוקדי המכירה הרשמיים לא יכובדו על ידי הזאפה ולא תהיה כל אחריות כלשהי לתוקפם של כרטיסים אלו.
הקפידו לרכוש כרטיסים דרך האתר הרשמי של זאפה או בטלפון 9080*.שתפו

על המופע

ONE LOVE - יום הולדת 74 לבוב מארלי

אהבה אחת - לב אחד- בואו נתאחד ונרגיש טוב יחד

האמנים שפורסמו בנתיים:

ANTHONY B  אגדת הרגאיי מג'מייקה

 נצ'י נצ', אליעד, מוקי, גיא מזיג, פול טראנק, ג'יין בורדו, בניה ברבי, אקו, סילברדון, עדי אולמנסקי, גל דה פז, אקסום, שירה חן, אודליה.

**אמנים נוספים יפורסמו בהמשך

זאת השנה הארבע עשרה בה אנו חוגגים את יום הולדתו של אגדת הרגאיי רוברט נסטה מארלי. אירוע המתקיים במקביל במדינות רבות בעולם.

מטרתו של הפסטיבל, אשר הפך עם השנים למוקד התכנסות מסורתי לקהל שאהבה ומוזיקה הם שורשיו, הוא להעביר את התדרים העוצמתיים והשאיפה האינסופית לאהבה בלתי נדלית שבוב השאיר בעולמינו הגשמי, תוך כדי הנצחה של מילותיו ודרכו.

מדובר במופע שיכלול את מיטב השחזורים והאינטרפרטציות לשירי התקווה, האמונה, המרד והנחישות הבלתי נשכחים של מארלי, עם להיטיו הגדולים האהובים והמוכרים, בהם: ‘One Love', ‘No Woman No Cry' ‘Buffalo Soldier', ‘Easy Skanking' ‘Exodus' ועוד.

כמיטב המסורת, גם השנה המופע יאגד על בימתו את השמות הגדולים ביותר במוזיקה הישראלית עם תוספת מעניינת מג'מייקה - רשימת האמנים המלאה טרם פורסמה במלואה.

 

הזמנת כרטיסים