9080
התחברות
חברות וועדים
מופעים ופסטיבלים Gift Card זאפה אירועים TV זאפה

BILL FRISELL TRIO

בהופעה אינטימית

16.07.19
יום שלישי
זאפה הרצליה
כרטיסים
פתיחת דלתות: 19:45
תחילת המופע: 21:30

מחיר מכירה מוקדמת: 224 ש"ח 

מחיר בערב המופע: 250 ש"ח 

כולל עמלת מכירה
סוג מופע: ישיבה

למקומות נגישים- ניתן ליצור קשר עם מוקד ההזמנות 9080* או לפנות בדוא"ל [email protected]

שתפו

על המופע

ביל פריזל, גיטריסט ומלחין ג'אז אמריקאי, זוכה פרס גראמי ואחד מנגני הגיטרה החשובים הפועלים כיום. עם יותר מ-24 אלבומים ושיתופי פעולה מסוזן וגה ואלוויס קוסטלו, לפול מושן, ג'ון זורן, ויאן גרברק, ג'ון סקופילד, פסי קול לסרטים. פריזל יצר קנון מוזיקלי שאין שני לו, וגם את צליל הגיטרה הייחודי שלו.  למרות שהוא ידוע כנגן ג’אז, המוזיקה שלו הרבה יותר מקיפה ואוונגרדית וכוללת גם בלוז ואפרו. הנגינה של פריזל פשוטה ויחד עם זאת מורכבת ומלא בצבעים – מצליל כפרי ועד מוסיקה קלאסית מודרנית. שורשים מלנכוליים שלה מתפתחים בכיוונים לא צפויים – רכים, מעודנים וסהרוריים.

 

מאז פריצתו פריזל השפיע על דורות של נגנים. צליל גיטרה ייחודי אותו הוא מייצר תוך שימוש רב באפקטים מתחבר עם גישתו ההרמונית והמלודית לעולם מוזיקלי קסום ומיסתורי.

 

השלישיה של ביל פריזל

ביל פריזל – גיטרה  |  תומס מורגן – באס  |  רודי רויסטון – תופים

פריזל מרבה לבצע קאוורים יחודיים לשירם ידועים מעולם הפופ, ג׳׳אז, קנטרי, אך את כולם הוא מביא לעולם המוזיקלי שלו.

להופעה בארץ מגיע פריזל אם השלישיה החדשה שלו, כחלק מסיבוב הופעות לקידום תקליטם החדש בחברת ECM שזכה לתשבוחות רבות. מאז הופעתו האחרונה בארץ בפסטיבל ישראל עברו כ-10 שנים, והפעם הוא חוזר לזאפה הרצליה להופעה אינטימית שלכל חובב מוזיקה אסור לפספס .

ביל פריזל בדואט עם תומס מורגן: https://youtu.be/0dyet0iX2EU?t=47

ביל פריזל ב-NPR Music מנגן את Nowhere Man של ג'ון לנון: https://youtu.be/NO-1Euq2RBk?t=37

שלישיה של ביל פריזל עם תומס מורגן ורודי רויסטון: https://youtu.be/sQ6Vg4BxDrc

"נגינה שנבראה תמיד מתוך הרגע, התגלמה רוחו של הג'ז בשיאה, אבל בה בעת זאת היתה הרבה יותר מהופעת ג'ז. כשפריזל מנגן, החלוקה המסורתית בין סגנונות שונים בתוך המוסיקה האמריקאית נעשית חסרת משמעות. הצליל החד-פעמי שלו הוא תמהיל של ג'ז, בלוז, קאנטרי, בלוגראס, סול ורוק, וכל העולמות האלה קיבלו ביטוי בהופעה. לפעמים הדגש היה יותר ג'זי, לפעמים יותר רוקיסטי. הקאנטרי של אמריקה הלבנה נמסך בסול של אמריקה השחורה ("A Change is Gonna Come" של סם קוק זכה לביצוע מרגש מאוד). היה גם ייצוג קל שבקלים למוסיקה אפריקאית, ובסוף ההדרן הראשון, לפני שהקהל המריע הכריח את ארבעת המוסיקאים לחזור להדרן שני, פריזל ושותפיו הרשו לעצמם לחטוא בקצת פופ מתקתק: "מה שהעולם צריך עכשיו זאת אהבה, אהבה מתוקה". או לפחות עוד הופעות ברמה העילאית הזאת."

(מתוך הביקורת של בן שלו ב-"הארץ" על הופעתו של ביל פריזל בפסטיבל ישראל ב-2008)

צילום ההופעה

ההופעה תצולם בוידאו, לרבות צילומי קהל, ותשודר ותועמד לרשות הציבור במדיות השונות, ויכול כי את/ה תופיע/י בצילומים.

ברכישת כרטיס כניסה להופעה ובכניסתך להופעה, את/ה מאשר/ת כי דמותך תצולם, וכי ההפקה וכל מורשה מטעמה רשאים לעשות בצילומים כל שימוש, מכל סוג, לרבות מסחרי, בכל פורמט ו/או מדיה, ללא כל מגבלה, ואת/ה מוותר/ת באופן סופי ומוחלט על כל זכות ו/או טענה ו/או דרישה ו/או תביעה מכל סוג שהוא, בגין השימוש בדמותך בצילומים, ככל שיבוצע.

ככל שאת/ה רוכש/ת כרטיס/ים עבור אחר/ים, באחריותך ליידעם אודות צילום ההופעה וכי בכניסתם להופעה, הם מאשרים את האמור, ואתה תהיה אחראי לכל טענה/דרישה/תביעה מצדם בעניין.

הזמנת כרטיסים