9080
התחברות
חברות וועדים
מופעים ופסטיבלים Gift Card זאפה אירועים TV זאפה

בת אלה

מארחת את "בועות של תקווה"

10.09.19
יום שלישי
זאפה תל-אביב
כרטיסים
פתיחת דלתות: 19:30
תחילת המופע: 21:00

מחיר מכירה מוקדמת: 85 ₪

מחיר בערב המופע: 95 ₪

כולל עמלת מכירה
סוג מופע: ישיבה

למקומות נגישים- ניתן ליצור קשר עם מוקד ההזמנות 9080* או לפנות בדוא"ל [email protected]

שתפו

על המופע

בת אלה חוזרת לזאפה תל אביב ותקבל יחד אתכם את השנה החדשה במופע חדש שכולו נשמה ישראלית.

הפקה מוסיקלית: עמוס בן-דוד

ברוח "קירוב הלבבות" אותו היא מביאה בייחודיות רבה בהופעותיה,  תארח בת אלה את "בועות של תקווה" – להקת עובדי חברת "סודהסטרים" המורכבת מישראלים ופלסטינאים, שהייתה לה הזכות הגדולה להיות מיוזמי הקמתה ושותפה, בהתנדבות, להפקתה בפרויקטים מוסיקליים של אחווה ודו קיום מרגשים. איתה תבצע בת אלה בהופעת בכורה את שירה "הללו" (אותו הם מקליטים בימים אלה) בעיבודו החדש של עמוס בן-דוד, לראשונה בשלוש שפות.

בהופעתה, תשיר בת אלה שירים מאלבומה החדש שבדרך יחד עם שירים משלושת אלבומיה הקודמים: "רגעים" (הפקה מוסיקלית אריאל קשת) "לכי לך" ו"תפילתי" (הפקה מוסיקלית עמוס בן-דוד) - שירי השראה ותפילה מהשירה העברית החדשה, המקורות היהודיים והזמר העברי.

בת אלה - זמרת נשמה ישראלית, בוגרת להקת פיקוד דרום, גדלה והתחנכה בדימונה להורים ירושלמיים עם שורשים מחאלב (סוריה) ופרס. שיריה, שהלחנים הקליטים שלהם והעיבודים העשירים שלהם מבטאים את המרקם המוסיקלי העשיר של קיבוץ הגלויות הארצישראלי, יחד עם הטקסטים העוצמתיים שלהם והביצוע הרגיש והנוגע של בת אלה, יוצרים מופע שכולו מוסיקת נשמה ישראלית -  חוויה מוסיקלית מרוממת רוח, שמחה ומקרבת לבבות.

יחד עם בת אלה על הבמה:

קלידים: עידו זלזניק / גיטרות: אבנר טואג / בס: בנצי גפני

נשיפה: יוני דרור / תופים: קרן טפרברג / צ'לו: רומי קופלמן

https://youtu.be/wokr3Too5C0 

קרדיט צילום: משה צ׳יטיאת

צילום ההופעה

ההופעה תצולם בוידאו, לרבות צילומי קהל, ותשודר ותועמד לרשות הציבור במדיות השונות, ויכול כי את/ה תופיע/י בצילומים.

ברכישת כרטיס כניסה להופעה ובכניסתך להופעה, את/ה מאשר/ת כי דמותך תצולם, וכי ההפקה וכל מורשה מטעמה רשאים לעשות בצילומים כל שימוש, מכל סוג, לרבות מסחרי, בכל פורמט ו/או מדיה, ללא כל מגבלה, ואת/ה מוותר/ת באופן סופי ומוחלט על כל זכות ו/או טענה ו/או דרישה ו/או תביעה מכל סוג שהוא, בגין השימוש בדמותך בצילומים, ככל שיבוצע.

ככל שאת/ה רוכש/ת כרטיס/ים עבור אחר/ים, באחריותך ליידעם אודות צילום ההופעה וכי בכניסתם להופעה, הם מאשרים את האמור, ואתה תהיה אחראי לכל טענה/דרישה/תביעה מצדם בעניין.

הזמנת כרטיסים