9080
התחברות
חברות וועדים
מופעים ופסטיבלים Gift Card זאפה אירועים TV זאפה

אלה הם בנאי

גברי בנאי | אורי בנאי | בועז בנאי במופע בידור מוזיקלי

11.11.19
יום שני
זאפה הרצליה
כרטיסים
פתיחת דלתות: 20:00
תחילת המופע: 22:00

מחיר: 119 ₪

כולל עמלת מכירה
סוג מופע: ישיבה
שתפו

על המופע

גברי בנאי ("הגשש") אב ושני בניו אורי ובעז חברו לראשונה יחדיו למופע בידור מוסיקלי מפתיע מרגש ומרתק.
ביחד הם שרים את מיטב הלהיטים של להקת "התרנגולים" "שיר השכונה" ,שיר השוק"(של להקת ה"גשש").

גברי בנאי עם כישוריו הרב גוניים לוקח אותנו לטיול מלא הומור נוסטלגי בנופי ילדותו העיר ירושלים, הוא מספר על השורשים של משפחת בנאי העניפה לדורותיה, על הילדות במחנה יהודה, על הדמויות הססגוניות שליוו את המשפחה לאורך השנים וכמובן על להקת הנח"ל, להקת "התרנגולים" וגולת הכותרת על ה"גשש החיוור"- שלישיית הבידור זוכת "פרס ישראל" והמצליחה ביותר בכל הזמנים.

בעז בנאי זמר כותב ויוצר אף הוא נצר למשפחת בנאי. בעז אחראי למספר להיטים ביניהם "כל השבוע מרגיש כמו שבת", "איש הפח" ולגירסת הכיסוי לשירו של דודו יוסי בנאי ז"ל שהולחן ע"י מתי כספי "מרוב אהבה שותק", אשר זכתה להצלחה ולהשמעות בתחנות רדיו רבות והגיעה לראש מצעדי הפזמונים.

אורי בנאי שחקן וגם זמר יוצר מערך שר ומספר גם הוא שירים מבית אבא, מ"בוסתן ספרדי" שירי ירושלים ומלהיטיו ביניהם השיר "פרפרים",
"הזמנה לחתונה" - בלבוש חדש.

כתיבה, בימוי ועריכה: גברי ואורי בנאי
שירה וליווי מוסיקלי: אורי בנאי ובעז בנאי
קלידים: גיל נגל
מפיקה: מרים עציוני

צילום: זיו יניב

צילום ההופעה

ההופעה תצולם בוידאו, לרבות צילומי קהל, ותשודר ותועמד לרשות הציבור במדיות השונות, ויכול כי את/ה תופיע/י בצילומים.

ברכישת כרטיס כניסה להופעה ובכניסתך להופעה, את/ה מאשר/ת כי דמותך תצולם, וכי ההפקה וכל מורשה מטעמה רשאים לעשות בצילומים כל שימוש, מכל סוג, לרבות מסחרי, בכל פורמט ו/או מדיה, ללא כל מגבלה, ואת/ה מוותר/ת באופן סופי ומוחלט על כל זכות ו/או טענה ו/או דרישה ו/או תביעה מכל סוג שהוא, בגין השימוש בדמותך בצילומים, ככל שיבוצע.

ככל שאת/ה רוכש/ת כרטיס/ים עבור אחר/ים, באחריותך ליידעם אודות צילום ההופעה וכי בכניסתם להופעה, הם מאשרים את האמור, ואתה תהיה אחראי לכל טענה/דרישה/תביעה מצידם בעניין.

 

.

הזמנת כרטיסים