9080
התחברות
חברות וועדים
מופעים ופסטיבלים Gift Card זאפה אירועים TV זאפה

אברהם טל בקיסריה

מפגש פסגה: מוש בן ארי, מוקי ושמעון ולוי (שוטי הנבואה)

13.06.19
יום חמישי
אמפי קיסריה (גן לאומי)
כרטיסים
תחילת המופע: 21:00

מחיר כרטיס רגיל: 129-249 ש"ח 

כולל עמלת מכירה
סוג מופע: ישיבה
שתפו

על המופע

     מוש בן ארי מצטרף למוקי   

    ולשמעון ולוי (שוטי הנבואה)


איזו הפתעה נהדרת ואיזה מפגש פסגה משובח. מוש בן ארי מצטרף למוקי ולשמעון ולוי (שוטי הנבואה) למפגש מוסיקלי מטורף בהופעתו של אברהם טל בקיסריה ב- 13.6.19.

מי לא זוכר את הביצוע האלמותי ל- JA IS ONE של החבורה המשובחת הזו, והנה הם חוזרים לשתף פעולה, והפעם בפתיחת סיבוב ההופעות החדש של אברהם טל - "מפגש פסגה", במסגרתו יארח בכל פעם חברים טובים למפגשים מוסיקליים מרתקים. ואם להתחיל – אז ברור שעם החברים הטובים: מוש, מוקי, שמעון ולוי (שוטי הנבואה).

אז מה יהיה לנו במופע החדש? כל השירים מתקופת שוטי הנבואה ועד היום בסאונד הכי עכשווי, אלקטרו פופי בועט ומקפיץ לצד שירי הנשמה הגדולים של אברהם, מלווים בתאורה חדשנית וייחודית.

איזו שנה נהדרת הייתה לאברהם טל וכמה כיף שהוא חוזר אלינו לקיסריה. הופעותיו של אברהם בכל האולמות, גדולים כקטנים, הוכתרו כבר מזמן על ידי הקהל והתקשורת כנפלאות ומשובחות. הופעותיו בקיסריה זכו לשבחי הקהל והתקשורת שהגדירו את ההפקה כמרהיבה, מצוחצחת, נדירה, עוצמתית ועוד אין ספור מחמאות ..

ואכן, פס הקול שנטע טל בשדה האמנות המוזיקלית בישראל כולל עשרות שירים, שהפכו ללהיטי על והקנו לו את מעמדו כאחד מהיוצרים הבולטים והייחודיים בצמרת האמנים בישראל.

בזכות סקרנות אדירה לצלילים, טקסטים, טכנולוגיות והכרת כלי נגינה שונים הוא מנגן בהופעותיו על מגוון רחב של כלים וביניהם תופים, קלידים, גיטרה, בוזוקי, יוקללי, חליל צד ויוצק את כל אלו לתוך שיריו במארג צלילים מגוון.

מבית אבא הוא מביא את השאנסונים הצרפתיים ומשלב אותם עם עולמות האלקטרוניקה, הפופ, הרגאי, הראפ ועוד. אבל, מעל הכול עומד הקול הייחודי של אברהם בעל המנעד האין סופי.

הזמנת כרטיסים