9080
התחברות
חברות וועדים
מופעים ופסטיבלים Gift Card זאפה אירועים הופעות בחו"ל TV זאפה

חנוכה: אבישי כהן החצוצרן הבינלאומי

מציג - Big Vicious

07.12.18
יום שישי
זאפה חיפה
כרטיסים
פתיחת דלתות: 20:00
תחילת המופע: 22:00

מחיר: 105 ש"ח 

מחיר לקוח מועדוןהחל מ-80 ש"ח + 25 נקודות

כולל עמלת מכירה
סוג מופע: ישיבה

למקומות נגישים - ניתן ליצור קשר עם מוקד ההזמנות 9080* או לפנות בדוא"ל [email protected]

שתפו

על המופע

החצוצרן אבישי כהן מככב בסצינת הג'אז העולמית כבר שנים ונחשב לאחד החצוצרנים הטובים בעולם. לאחרונה זכה להישגים חסרי תקדים למוסיקאי ג'אז ישראלי כשהוכרז בחודש אחד כאמן הג'אז הטוב ביותר בצרפת ואלבומו נבחר לאלבום השנה !

ה- Big Vicious הוא פרוייקט אחר שלו שבו נוצר סאונד מיוחד. שילוב של רוק&רול, פסיכדליה, גרוב, ג'אז ועוד והכל בסינרגיה נפלאה.

תחילתו של פרוייקט זה לפני מספר שנים בניו יורק, שם החלה כתיבת ואיסוף החומרים בו גם לקחה חלק הבסיסטית מישל נדגאוצ'לו. ההרכב הופיע באיזורי הדאון טאון בניו יורק שם התפתח הילוב המוסיקלי ה זה. ליצירת פרוייקט זה בארץ, אבישי בחר בהרכב לא סטנדרטי של שני מתופפים, שני גיטריסטים והותיר את ההרכב ללא בס, מה שאפשר לנגנים מרחב חדש ולא אופייני ולהגיע למחוזות חדשים. הפורמט המוסיקלי של המופע מפנה מקום לאינטראקציה עם אורחים מוסיקלים מעולמות שונים. עד היום התארחו : טונה, יוסי פיין, נינט ויוסי מזרחי, ברי סחרוף, מארינה, שי צברי, נטע ברזילי, קרולינה, אקו ושלומי שבן ועירבבו את השפה והאנרגיה המוסיקלית שלהם לתוך התמהיל של ביג וישס. מבנה ההרכב (שני מתופפים, בס, גיטרה וחצוצרה), החיבור בין הנגנים והאקלקטיות מייצרים חוויה מוסיקלית יוצאת דופן ובעלת מנעד מוסיקלי רחב, מהמופנם, המהורהר ועד למוחצן והרקיד.

אחת לחצי שנה ההרכב מגיח להופעות בישראל, הפעם הם מתכנסים אחרי סיבוב הופעות אירופאי רותח בקיץ ועם תאבון משוגע לנגן שוב לקהל הישראלי.

"מה שחשוב הוא שה"ביג וישס" עושה דבר שמעט מאוד להקות יודעות לעשות: היא מתחרעת בצורה מוזיקלית מאוד ויצירתית מאוד. יש לה צליל חשמל דינמי שהוא רק שלה" בן שלו, הארץ

"האיש פשוט מוסיקאי מטורף. על כך צריך להוסיף את שליטתו המדהימה בעולם האפקטים הקשור לחצוצרה שלו מ-וואווא מסורתי ועד לפלנג'. שלא לדבר על האישיות הבימתית הכובשת " אדר אבישר, הבלוג של יובל אראל 

https://www.youtube.com/watch?v=O1eFUEO178k

https://www.youtube.com/watch?v=au508HfvGHI

אבישי כהן – חצוצרה

עוזי פיינרמן – גיטרה  

     יונתן אלבלק – גיטרה      

אביב כהן – תופים  

זיו רביץ – תופים

צילום: שחר מלכין

צילום ההופעה

ההופעה תצולם בוידאו, לרבות צילומי קהל, ותשודר ותועמד לרשות הציבור במדיות השונות, ויכול כי את/ה תופיע/י בצילומים.

ברכישת כרטיס כניסה להופעה ובכניסתך להופעה, את/ה מאשר/ת כי דמותך תצולם, וכי ההפקה וכל מורשה מטעמה רשאים לעשות בצילומים כל שימוש, מכל סוג, לרבות מסחרי, בכל פורמט ו/או מדיה, ללא כל מגבלה, ואת/ה מוותר/ת באופן סופי ומוחלט על כל זכות ו/או טענה ו/או דרישה ו/או תביעה מכל סוג שהוא, בגין השימוש בדמותך בצילומים, ככל שיבוצע.

ככל שאת/ה רוכש/ת כרטיס/ים עבור אחר/ים, באחריותך ליידעם אודות צילום ההופעה וכי בכניסתם להופעה, הם מאשרים את האמור, ואתה תהיה אחראי לכל טענה/דרישה/תביעה מצידם בעניין.

הזמנת כרטיסים