9080
התחברות
חברות וועדים
מופעים ופסטיבלים Gift Card זאפה אירועים TV זאפה

החצוצרן אבישי כהן וה Big Vicous מארחים את שלום חנוך ואסף אמדורסקי

מופע השקה חגיגי

03.06.20
יום רביעי
זאפה אמפי שוני
כרטיסים
פתיחת דלתות: 19:30
תחילת המופע: 21:00

מחיר מכירה מוקדמת: 119 ₪

מחיר: 139 ₪

כולל עמלת מכירה
סוג מופע: ישיבה

למקומות נגישים- ניתן ליצור קשר עם מוקד ההזמנות 9080* או לפנות בדוא"ל [email protected]

* ישיבה באמפי היא תחת כיפת השמיים ולפי סדר הגעה למקום.
* אין הכנסת נשק, חפצים קשיחים, מצלמות וידאו ומכשירי הקלטה.
*המופע יתקיים בכל מזג אוויר, ההפקה שומרת על הזכות לשינויים בכל עת.

שתפו

על המופע

"כהן הוא מוזיקאי ג'אז רב תרבותי, אחד מאלה שאביהם הקדמון הוא מיילס דיוויס!" – ניו יורק טיימס

החצוצרן הישראלי אבישי כהן מככב בסצינת הג'אז העולמית כבר שנים ונחשב לאחד החצוצרנים הטובים בעולם! לזכותו נזקפים הישגים חסרי תקדים למוזיקאים ישראלים כמו פרס "אמן הג'אז הזר הטוב ביותר", ו"אלבום השנה" בצרפת. כמו כן, בשנים האחרונות הוא חתום בלייבל היוקרתי ECM ואלבומיו נכנסו לחמישה הפותחת של רוב מבקרי הג'אז בארה"ב ובאירופה בנוסף על שיתופי פעולה ונגינה עם מוזיקאים מובילים בתחום הג'אז (מרק טרנר, זקיר חוסיין) ומחוץ לג'אז (רד הוט צ'ילי פפר, הבמאי רידלי סקוט, קרן-אן ושלומי שבן) ועוד.

ה- Big Vicious הוא פרוייקט אחר, שמתקיים במקביל להרכבי הג'אז שלו, במסגרתו נוצר סאונד אחר, מיוחד, שילוב של רוק&רול, פסיכדליה, גרוב, ג'אז ועוד והכל בסינרגיה נפלאה.

הפרויקט של ביג ווישס התחיל בניו יורק, שם החלה הכתיבת ואיסוף החומרים כשהבסיסטית מישל נדגאוצ'לו היא חלק מהפרויקט. ההרכב הופיע באיזורי הדאון טאון בניו יורק שם התפתח השילוב המוסיקלי הזה. לפני שש שנים, ליצירת ההרכב בארץ, אבישי בחר בהרכב לא סטנדרטי של שני מתופפים, שני גיטריסטים והותיר את ההרכב ללא בס, מה שאפשר לנגנים מרחב חדש ולא אופייני והגעה למחוזות חדשים. הפורמט המוסיקלי של המופע מפנה מקום לאינטראקציה עם אורחים מוסיקלים מעולמות שונים. עד היום התארחו : ברי סחרוף, טונה, יוסי פיין, נינט ויוסי מזרחי, מארינה, שי צברי, נטע ברזילי, קרולינה, אקו ושלומי שבן ועירבבו את השפה והאנרגיה המוסיקלית שלהם לתוך התמהיל של ביג וישס. בשנתיים האחרונות ההרכב מיעט באירוחים כדי לחדד את הסאונד והדי.אן.איי של Big Vicious. האלבום הראשון של הפרויקט ייצא ב 27 במרץ בלייבל ECM במקביל לסיבוב הופעות בינלאומי שיגיע להופעה אחת בישראל – 6/3 אמפי שוני.

"מה שחשוב הוא שה"ביג וישס" עושה דבר שמעט מאוד להקות יודעות לעשות: היא מתחרעת בצורה מוזיקלית מאוד ויצירתית מאוד. יש לה צליל חשמל דינמי שהוא רק שלה" בן שלו, הארץ

אבישי כהן – חצוצרה

עוזי פיינרמן – גיטרה

יונתן אלבלק –

זיו רביץ – תופים

אביב כהן - תופים

צילום ההופעה
ההופעה תצולם בוידאו, לרבות צילומי קהל, ותשודר ותועמד לרשות הציבור במדיות השונות, ויכול כי את/ה תופיע/י בצילומים.
ברכישת כרטיס כניסה להופעה ובכניסתך להופעה, את/ה מאשר/ת כי דמותך תצולם, וכי ההפקה וכל מורשה מטעמה רשאים לעשות בצילומים כל שימוש, מכל סוג, לרבות מסחרי, בכל פורמט ו/או מדיה, ללא כל מגבלה, ואת/ה מוותר/ת באופן סופי ומוחלט על כל זכות ו/או טענה ו/או דרישה ו/או תביעה מכל סוג שהוא, בגין השימוש בדמותך בצילומים, ככל שיבוצע.
ככל שאת/ה רוכש/ת כרטיס/ים עבור אחר/ים, באחריותך ליידעם אודות צילום ההופעה וכי בכניסתם להופעה, הם מאשרים את האמור, ואתה תהיה אחראי לכל טענה/דרישה/תביעה מצדם בעניין.

הזמנת כרטיסים