9080
התחברות
חברות וועדים
מופעים ופסטיבלים Gift Card זאפה אירועים

אסף אמדורסקי

20 שנה למנועים שקטים

28.03.19
יום חמישי
מועדון התאטרון תל-אביב
כרטיסים
פתיחת דלתות: 20:30
תחילת המופע: 21:30

כרטיס רגיל: 154 ש"ח

כולל עמלת מכירה
סוג מופע: עמידה

לקוחות יקרים - רכשו באחריות!
יש להיזהר מקניית כרטיסים מגופים לא רשמיים ומספסרות ברשת. קיימים בשוק אתרים שונים אשר מציעים כרטיסים ללא כיסוי. חסכו את עגמת הנפש ורכשו כרטיסים רק מהאתרים הרשמיים.
לתשומת לבכם, הרשות להגנת הצרכן מפרסמת מעת לעת את אתרי הספסרות ו/או גורמים מהם מומלץ שלא לבצע רכישות לאור תופעה זו עקב חוסר כיסוי וגביית עמלות מופרזת.
תופעת הספסרות הינה תופעה פסולה, מנוגדת לדין ובצידה עונש פלילי לפי חוק העונשין (איסור ספסרות בכרטיסי מופעים).
ראו הוזהרתם! כרטיסים מזויפים או שמקורם אינו ידוע (ספסרות) ו/או שלא באמצעות מוקדי המכירה הרשמיים לא יכובדו על ידי הזאפה ולא תהיה כל אחריות כלשהי לתוקפם של כרטיסים אלו.
הקפידו לרכוש כרטיסים דרך האתר הרשמי של זאפה או בטלפון 9080*.

שתפו

על המופע

לאור הביקוש ולאחר שאזלו הכרטיסים למופע בהיכל התרבות, יגיעו המנועים השקטים לערב רועש ומרגש במועדון התיאטרון ביפו.

מופע מיוחד לרגל 20 שנה לאלבום המופת "מנועים שקטים".

השנה היא 1999, רגע לפני סופו של עשור סוער - תרבותית, פוליטית וחברתית, בניתוק מוחלט מהמציאות המורכבת של אותם ימים, רואה אור האלבום שהדהד אותה, אולי באופן הכנה ביותר.

מנועים שקטים, אלבומו השלישי של אסף אמדורסקי סינתז באופן מושלם בין רוקנרול הגיטרות שהביא מבית להרפתקה אלקטרונית חדשנית ומסעירה.

בתהליך חיפוש והעמקה, לאורך שלוש שנות בישול איטי, אמדורסקי ושותפיו לאלבום, רונן בר חורין, יובל אורי, מושיק קופ ואוהד קוסקי, נודדים בין אולפנים בתל אביב, מחפשים את המינון המושלם בין סאונד חם ומרגש לאמירה חדת תוקף.
במהלך ההקלטות מגייס אמדורסקי את המוזיקאים אביתר בנאי, קרני פוסטל, אבישי כהן החצוצרן, חיים לרוז, רונן סאבו, יהלי סובול, סיון שביט, אפרת בן צור, שושן, זיו מטושקה ואחרים, בניסיון להרחיב את גבולות היצירה. חלק גדול מהשירים נכתב ומולחן בזמן ההקלטות.

עם להיטים נצחיים כמו "15 דקות", "רוך וקושי", "חלום כהה", "במערבולת", "כוכב" ועוד, זכה האלבום האייקוני לביקורות מהללות ולמכירות שזיכו את אמדורסקי באלבום הזהב הראשון שלו.
׳מנועים שקטים׳ מככב מאז במצעדי האלבומים החשובים ושומר על מעמדו כאלבום חובה לכל חובבי המוזיקה בישראל.

סיבוב ההופעות עם צאת האלבום, הציב סטנדרט אמנותי והפקתי חדש: אלקטרוניקה חיה, מיצגי וידאו מקוריים של נירית פלד, גיטרות מתפרצות (אוהד קוסקי שיתארח במופע) וביטים שלא התיישנו מאז לרגע.

---------------------------
אסף אמדורסקי הוא מהאמנים הכישרוניים והוורסטיליים שצמחו כאן. לאורך שלושה עשורים של עשייה בלתי מתפשרת ויצירה מוערכת, חותמו ניכר באינספור יצירות מוזיקליות חשובות, שלו ושל אחרים.
כשבאמתחתו 7 אלבומי סולו ועשרות אלבומים שהיה שותף ליצירתם, אמדורסקי ממשיך לחדש ולמתוח גבולות. הופעותיו הייחודיות מהוות את חוד החנית היצירתי בישראל ותמיד מציעות חוויה עוצמתית, עמוקה ובלתי נשכחת.

הזמנת כרטיסים