9080
התחברות
חברות וועדים
מופעים ופסטיבלים Gift Card זאפה אירועים

אסף אמדורסקי

חוזר להיכל התרבות, אורחים מיוחדים: שלום חנוך ואבישי כהן (חצוצרה)

27.11.19
יום רביעי
היכל התרבות תל אביב
כרטיסים
תחילת המופע: 21:00

מחיר כרטיס- 159-244 ש"ח

הנחה מיוחדת לחגים- 139-214 ש"ח (המלאי מוגבל, תקף לאזורים מסוימים)

כולל עמלת מכירה
סוג מופע: ישיבה

לקוחות יקרים - רכשו באחריות!
יש להיזהר מקניית כרטיסים מגופים לא רשמיים ומספסרות ברשת. קיימים בשוק אתרים שונים אשר מציעים כרטיסים ללא כיסוי. חסכו את עגמת הנפש ורכשו כרטיסים רק מהאתרים הרשמיים.
לתשומת לבכם, הרשות להגנת הצרכן מפרסמת מעת לעת את אתרי הספסרות ו/או גורמים מהם מומלץ שלא לבצע רכישות לאור תופעה זו עקב חוסר כיסוי וגביית עמלות מופרזת.
תופעת הספסרות הינה תופעה פסולה, מנוגדת לדין ובצידה עונש פלילי לפי חוק העונשין (איסור ספסרות בכרטיסי מופעים).
ראו הוזהרתם! כרטיסים מזויפים או שמקורם אינו ידוע (ספסרות) ו/או שלא באמצעות מוקדי המכירה הרשמיים לא יכובדו על ידי הזאפה ולא תהיה כל אחריות כלשהי לתוקפם של כרטיסים אלו.
הקפידו לרכוש כרטיסים דרך האתר הרשמי של זאפה או בטלפון 9080*.

שתפו

על המופע

20 שנה למנועים שקטים

אחרי הופעה ראשונה בלתי נשכחת, אשר אליה אזלו כל הכרטיסים חודש מראש -  מכריז אמדורסקי על הופעה שניה בסדרת 20 שנה ל"מנועים שקטים". לילה נוסף בהיכל שבו יפרק וירכיב מחדש אמדורסקי את מושג ההופעה החיה, עם מוזיקה, תאורה, וידאו ארט וחזון אמנותי פורץ דרך.

  השנה היא 1999, רגע לפני סופו של עשור סוער - תרבותית, פוליטית וחברתית, בניתוק מוחלט מהמציאות המורכבת של אותם ימים, רואה אור האלבום שהדהד אותה, אולי באופן הכנה ביותר.

מנועים שקטים , אלבומו השלישי של אסף אמדורסקי סינתז באופן מושלם בין רוקנרול הגיטרות שהביא מבית להרפתקה אלקטרונית חדשנית ומסעירה.

 בתהליך חיפוש והעמקה, לאורך שלוש שנות בישול איטי, אמדורסקי ושותפיו לאלבום, רונן בר חורין, יובל אורי, מושיק קופ ואוהד קוסקי, נודדים בין אולפנים בתל אביב, מחפשים את המינון המושלם בין סאונד חם ומרגש לאמירה חדת תוקף. במהלך ההקלטות מגייס אמדורסקי את המוזיקאים אביתר בנאי, קרני פוסטל, אבישי כהן החצוצרן, חיים לרוז, רונן סאבו, יהלי סובול, סיון שביט, אפרת בן צור, שושן,זיו מטושקה ואחרים, בניסיון להרחיב את גבולות היצירה. חלק גדול מהשירים נכתב ומולחן בזמן ההקלטות.

 עם להיטים נצחיים כמו "15 דקות", "רוך וקושי", "חלום כהה", "במערבולת", "כוכב" ועוד, זכה האלבום האייקוני לביקורות מהללות ולמכירות שזיכו את אמדורסקי באלבום הזהב הראשון שלו.׳מנועים שקטים׳ מככב מאז במצעדי האלבומים החשובים ושומר על מעמדו כאלבום חובה לכל חובבי המוזיקה בישראל.

 סיבוב ההופעות שהתקיים עם צאת האלבום שילב אלקטרוניקה חיה, מיצגי וידאו מקוריים של נירית פלד, גיטרות מתפרצות וביטים שלא התיישנו מאז לרגע.

  כעת, לציון 20 שנה לצאתו, הכריז אמדורסקי על סיבוב הופעות מיוחד, כשההופעה הראשונה בהיכל התרבות הציבה רף חדש -  ונחרטה בספר הזכרונות של במת ההיכל כאחת ההופעות המושקעות והייחודיות שנראו בארץ.

אסף אמדורסקי - הנצח הוא נצח (LIVE):

 

_________________________________________________________    

 "אף אחד מאלה שנכחו אמש באולם של היכל התרבות בתל אביב לא ישכח את ההופעה החגיגית ועמוסת הכוכבים, שציינה 20 שנה לצאת האלבום המופתי של אסף אמדורסקי. מחימום המנועים האיטי ועד ההתפוצצות"

קליה מור, מאקו

 "אסף אמדורסקי הוא כבר מזמן לא הילד הרע בשכונה. אבל אל תטעו בו: הוא עדיין רעב, והחלומות שלו רק גדלו. המופע לציון 20 שנה ל"מנועים שקטים" המופתי הוכיח זאת היטב: אמדורסקי עשה הכל כדי שזה לא יהיה ערב נוסטלגי דביק אלא מופע מרהיב שהבהיר שהמנועים של א"א רק מתחממים ....את הגאונות המזוקקת של אז, הוא יכול להגשים היום עם כל החזון האמנותי שלו"ו

נדב מנוחין, וואלה
"אומרים שאין "מגיע" בחיים, אבל מה שהתרחש אמש בהיכל התרבות בתל אביב הוכיח שעדיין לא המציאו משהו שיחליף עבודה קשה. ובסוף, בסוף זה חייב להגיע. 20 שנה בדיוק לאחר שהאלבום "מנועים שקטים" יצא לעולם במערה החשמלית עמוסת העטלפים בדיזינגוף סנטר, הוא קיבל את מסיבת הניצחון שלו בהיכל המוזיקה הישראלית"
עדי רובינשטיין, ישראל היום

מחיר מיוחד למשך החג בלבד.הרוכשים במהלך החג יקבלו מתנה - דיסק מקטלוג האלבומים של אסף אמדורסקי. קבלת המתנה תתבצע בקופות המופע. מותנה ברכישת זוג כרטיסים ומעלה. ההטבה בתוקף עד 21.10 או עד גמר המלאי. ט.ל.ח.

הזמנת כרטיסים