9080
התחברות
חברות וועדים
מופעים ופסטיבלים Gift Card זאפה אירועים הופעות בחו"ל TV זאפה

אריאל הורוביץ

מופע השקה חגיגי לאלבום "כשבאנו הביתה"

14.04.19
יום ראשון
זאפה הרצליה
כרטיסים
פתיחת דלתות: 20:00
תחילת המופע: 22:00

מחיר מכירה מוקדמת : 95 ₪

מחיר בערב המופע: 105 ₪

כולל עמלת מכירה
סוג מופע: ישיבה

למקומות נגישים - ניתן ליצור קשר עם מוקד ההזמנות 9080* או לפנות בדוא"ל [email protected]

שתפו

על המופע

אריאל הורוביץ, אחד מהיוצרים הבולטים והמוערכים בסצנת הפולק- רוק הישראלי, מוציא את אלבומו החדש "כשבאנו הביתה"  אותו ישיק בהופעה חגיגית ומיוחדת ב 14.4 בזאפה ת"א.

האלבום התבשל במשך ארבע שנים ארוכות ומלאות השראה, עם שירים שמאופיינים בטקסטים אישיים וחברתיים המביאים לידי ביטוי את קולו המוכר והאהוב, ואת סך השפעותיו המחברות שורשים חזקים של מוזיקה ישראלית מהבית, עם מוזיקת רוק ופולק מהעולם. את האלבום הפיק יאיא כהן אהרונוב (הדג נחש).

במופע יהיו להיטים מכל הזמנים בביצועים ועיבודים חדשים ומרגשים לשירים חדשים וישנים מכל האלבומים: "סיגל נחמיאס", "רנה", "האהבה מתה", "ברלין", "רקפות בין הסלעים",  "יאללה ביי", "מרוואן", "עשרים אלף איש", "אהבה אנלוגית", כשבאנו הביתה ועוד רבים וטובים.  

אריאל הורוביץ, מהיוצרים והזמרים המוערכים, בנם של נעמי שמר ומרדכי הורוביץ, הוציא 6 אלבומי אולפן ובהם להיטים שהטביעו חותמם בפסקול הישראלי.

צילום: אייל בן יעיש 

צילום ההופעה

ההופעה תצולם בוידאו, לרבות צילומי קהל, ותשודר ותועמד לרשות הציבור במדיות השונות, ויכול כי את/ה תופיע/י בצילומים.

ברכישת כרטיס כניסה להופעה ובכניסתך להופעה, את/ה מאשר/ת כי דמותך תצולם, וכי ההפקה וכל מורשה מטעמה רשאים לעשות בצילומים כל שימוש, מכל סוג, לרבות מסחרי, בכל פורמט ו/או מדיה, ללא כל מגבלה, ואת/ה מוותר/ת באופן סופי ומוחלט על כל זכות ו/או טענה ו/או דרישה ו/או תביעה מכל סוג שהוא, בגין השימוש בדמותך בצילומים, ככל שיבוצע.

ככל שאת/ה רוכש/ת כרטיס/ים עבור אחר/ים, באחריותך ליידעם אודות צילום ההופעה וכי בכניסתם להופעה, הם מאשרים את האמור, ואתה תהיה אחראי לכל טענה/דרישה/תביעה מצדם בעניין.

הזמנת כרטיסים