9080
התחברות
חברות וועדים
מופעים ופסטיבלים Gift Card זאפה אירועים TV זאפה

אלון אולארצ'יק מארח את שלמה גרוניך ושלומי שבן

אולארצ'יק עכשיו

03.07.20
יום שישי
זאפה תל-אביב
כרטיסים
פתיחת דלתות: 12:15
תחילת המופע: 14:00

מחיר: 130 ₪

כולל עמלת מכירה
סוג מופע: ישיבה

למקומות נגישים- ניתן ליצור קשר עם מוקד ההזמנות 9080* או לפנות בדוא"ל [email protected]

שתפו

על המופע

אולארצ'יק עכשיו.

סיבוב הופעות סתיו- חורף 2019-2020

אולארצ'יק לא נח. כשלוש שנים לאחר שציין שלושים שנות קריירה עם סיבוב הופעות מצליח ואוסף כפול, יוצא אלון לסיבוב הופעות הנושא את שם האלבום החדש שבדרך וממשיך לארח אורחים מפתיעים בכל מופע ומופע.  

לאורך השנים הטביע אולארצ'יק את חותמו וסיפק לכולנו שירים אהובים אשר ממשיכים להתנגן זה לא מעט שנים, תחילה כשותף עיקרי ביצירת שירי להקת כוורת, מהלהקות הישראליות האהובות והמצליחות בכל הזמנים ובהמשך כאמן- יוצר אשר ידע להמציא את עצמו מחדש, לאורך שנות קריירת הסולו שלו, לשלב סגנונות מוסיקליים ובעיקר להפתיע.

"בואי נגיד שאני שלך", "נערה במשקפיים", בא לשכונה בחור חדש", "ילד מזדקן", "היא הולכת בדרכים", "בואי נתחבק" , "בעינייך", "כל הליל אני בגנך", "בחור אנלוגי בעולם דיגיטלי", "בן בסט", "יום ללא מילים", "כל דבר קט", "מסטיק" ועוד רבים ...

צילום: אילן בשור

צילום ההופעה

ההופעה תצולם בוידאו, לרבות צילומי קהל, ותשודר ותועמד לרשות הציבור במדיות השונות, ויכול כי את/ה תופיע/י בצילומים.

ברכישת כרטיס כניסה להופעה ובכניסתך להופעה, את/ה מאשר/ת כי דמותך תצולם, וכי ההפקה וכל מורשה מטעמה רשאים לעשות בצילומים כל שימוש, מכל סוג, לרבות מסחרי, בכל פורמט ו/או מדיה, ללא כל מגבלה, ואת/ה מוותר/ת באופן סופי ומוחלט על כל זכות ו/או טענה ו/או דרישה ו/או תביעה מכל סוג שהוא, בגין השימוש בדמותך בצילומים, ככל שיבוצע.

ככל שאת/ה רוכש/ת כרטיס/ים עבור אחר/ים, באחריותך ליידעם אודות צילום ההופעה וכי בכניסתם להופעה, הם מאשרים את האמור, ואתה תהיה אחראי לכל טענה/דרישה/תביעה מצידם בעניין.

הזמנת כרטיסים