9080
התחברות
חברות וועדים
מופעים ופסטיבלים Gift Card זאפה אירועים

Alex Borstein & The Amstergang

גברת מייזל המופלאה, Family Guy

19.03.21
יום שישי
זאפה תל-אביב
כרטיסים
פתיחת דלתות: 20:00
תחילת המופע: 22:00

מחיר: 185 ₪

כולל עמלת מכירה
סוג מופע: ישיבה

למקומות נגישים- ניתן ליצור קשר עם מוקד ההזמנות 9080* או לפנות בדוא"ל zappa1@zappagroup.com

שתפו

על המופע

אלכס בורסטין היא שחקנית, קומיקאית, יוצרת, כותבת, מפיקה, מדבבת וזמרת.

העשייה האמנותית שלה נוגעת בקולנוע, בטלויזיה, על במות הסטנדאפ ובתיאטרון.

יש לה על המדף 3 פרסי אמי – אחד על 17 עונות היסטריות של "איש משפחה" שם היא מדבבת את דמותה הקורעת מצחוק והאהובה של לויס גריפין – ועוד שתי זכיות ומועמדות לגלובוס הזהב על גילום התפקיד של סוזי מאירסון – המנהלת עם הפה המלוכלך והבלתי-ניתנת-לעצירה של "גברת מייזל המופלאה" (שבקרוב מצטלמת לעונה רביעית).

בורסטין עצמה היא כח קומי מעורר השראה – מאז תחילת דרכה בתיאטרון אימפרוביזציה בשיקגו, דרך 6 עונות בתכנית הטלויזיה MAD TV והמשך הדרך בשורה ארוכה ומרשימה של תפקידים קולנועיים, בהרבה מהם כתבה ואילתרה והפגינה את ההומור החד והפרוע שלה – ביססה עצמה בתור אחת הקומיקאיות הבולטות של המאה ה-21.

בנאום התודה שלה על זכייה בפרס האמי היא ריגשה כשהקדישה את הפרס לסבתה ניצולת השואה שניצלה בזכות "יציאה מהשורה". בורסטין עצמה היא ללא ספק אחת שיוצאת מהשורות בבחירות אמנותיות מאתגרות.

היא חולקת את זמנה בין מגורים בברצלונה לבין הקריירה בארה"ב. כשהיא לא מדבבת או מצטלמת ל"גב' מייזל המופלאה" היא יוצאת לסיבובי הופעות יחד עם ה-Amstergang איתם גם תגיע ל-2 ההופעות בתל אביב.

בהגדרתה מדובר ב"קצת מוסיקה, קצת קומדיה, הרבה דיבור מלוכלך". היא מעדיפה להופיע בפורמט הזה בחללים אינטימיים (ומזהירה שלא להביא את הילדים).

צילום ההופעה

ההופעה תצולם בוידאו, לרבות צילומי קהל, ותשודר ותועמד לרשות הציבור במדיות השונות, ויכול כי את/ה תופיע/י בצילומים.

ברכישת כרטיס כניסה להופעה ובכניסתך להופעה, את/ה מאשר/ת כי דמותך תצולם, וכי ההפקה וכל מורשה מטעמה רשאים לעשות בצילומים כל שימוש, מכל סוג, לרבות מסחרי, בכל פורמט ו/או מדיה, ללא כל מגבלה, ואת/ה מוותר/ת באופן סופי ומוחלט על כל זכות ו/או טענה ו/או דרישה ו/או תביעה מכל סוג שהוא, בגין השימוש בדמותך בצילומים, ככל שיבוצע.

ככל שאת/ה רוכש/ת כרטיס/ים עבור אחר/ים, באחריותך ליידעם אודות צילום ההופעה וכי בכניסתם להופעה, הם מאשרים את האמור, ואתה תהיה אחראי לכל טענה/דרישה/תביעה מצדם בעניין.

הזמנת כרטיסים