9080
התחברות
חברות וועדים
מופעים ופסטיבלים Gift Card זאפה אירועים TV זאפה

אחינועם ניני וגיל דור

התאהבתי באך

23.01.20
יום חמישי
אלמא זכרון יעקב
כרטיסים
פתיחת דלתות: 20:30
תחילת המופע: 21:00

מחיר מלא: 149-129 ש"ח 
הנחת חיילים וסטודנטים בהצגת תעודה (מלאי מוגבל):134.6 ₪
הנחת תושב זכרון יעקב בהצגת תעודה (מלאי מוגבל):134.6 ₪
הנחה לגימלאים בהצגת תעודה מזהה (מלאי מוגבל):134.6 ₪

כולל עמלת מכירה
סוג מופע: ישיבה

אולם אלמא, אלמא זכרון יעקב

שתפו

על המופע

לחבילות אירוח במלון אלמא הכוללות כרטיסים למופע  או חייגו 8098*

יצא במרץ 2019 האלבום הבינלאומי החדש של אחינועם "LETTERS TO BACH",

מוזיקה של יוהן סבסטיאן באך למילים שכתבה אחינועם ובעיבודיו של גיל דור.

האלבום בהפקתו של המוזיקאי האגדי Quincy Jones.

האלבום גרף תשבחות גדולות בקרב התקשורת:

גלובס, תימורה לסינגר: "את המנגינות אתם מכירים ובלי שתשימו לב תמצאו את עצמכם מפזמים אותן. המילים של ניני משתלבות בקלילות ולעיתים קרובות בשובבות בהומור.. קולה הוא כלי נגינה בפני עצמו, רחב מנעד מפיק צלילים עדינים ועמוקים שנארגים לכדי כסות חדשה..."

אמיר שוורץ, ידיעות אחרונות: "ניני מגישה פרשנות ל11 יצירות קלאסיות של באך להן כתבה מילים חדשות... ניני מדגימה איך עושים את זה נכון".לילית וגנר, ידיעות אחרונות: "אחינועם ניני מפרקת לגורמים את היצירות של המלחין הנודע. הקול של אחינועם ניני הוא קול כל יכול. המנעד המרשם, שינויי הגוונים והעוצמות, היכולת לקפץ בין מרווחים ולהתיישב בדיוק מושלם על הצליל הבא.."

דודי פטימר, מעריב: "זו משימה לא פשוטה להלביש טקסטים על מלודיות מורכבות וקשות לביצוע. אבל ניני, כמו ניני, עמדה במשימה בגדול. האזנתי שוב ושוב לאלבום ולא רוויתי... עונג צרוף למאזין וגורמים לו לגמוע עוד ועוד צלילים קלאסיים בעיבוד מודרני..."

עמוס אורן, הבמה: "וואו מכתבים לבאך הוא אחד האלבומים היפים ביותר שראו אור לאחרונה, אם לא היפה ביותר השנה, ואפילו אני מעז לומר אחד היפים יותר שיצאו בשנים האחרונות".

יוסי חרסונסקי: "אהבתי את LETTERS TO BACH".. המהלך מראה כמה עולמה המוסיקלי רחב ועמוק. העובדה שניני החליטה לחבר מילים למוסיקה, מעידה על הקשר המאוד מיוחד ועמוק שיש לה עם הצלילים של המלחין.."

הבלוג של יובל אראל: "... לא ברור איך לא הורכבו מילים ליצירה זו עד עכשיו. היא יוצקת מילים מעולמה האישי, כמו למשל, אינוונציה מס' 13 מקבלת מילים בהשראת ביתה.. יש בה הכול רגישות, חוכמה, היא כותבת מילים ומעל הקול, קול חד פעמי".

גיטרה וניהול מוסיקלי – גיל דור

כלי הקשה – גדי סרי

בס – אור לוביאניקר

צילום- רונן אקרמן

הזמנת כרטיסים