9080
התחברות
חברות וועדים
מופעים ופסטיבלים Gift Card זאפה אירועים TV זאפה

"מאחורי השירים" אחינועם ניני וגיל דור

אורחים מיוחדים בסדרת המפגשים עם יואב קוטנר

07.11.19
יום חמישי
אולם צוקר החדש היכל התרבות תל אביב
כרטיסים
תחילת המופע: 20:30

הנחה מיוחד ללקוחות הזאפה : 75 ש"ח
מחיר מלא בערב המופע: 110 ש"ח 

כולל עמלת מכירה
סוג מופע: ישיבה
שתפו

על המופע

"מאחורי השירים"

אחינועם ניני וגיל דור אורחים מיוחדים בסדרת המפגשים עם יואב קוטנר:

ביותר משלושים שנות הקריירה שלו, ברדיו ובטלוויזיה, פגש יואב קוטנר עשרות מטובי היוצרים והמבצעים במוזיקה הישראלית. בפגישות אלו נוצר במשך השנים קשר אישי מיוחד בין המרואיינים והמראיין, ונשמע כאילו השיחה שלהם היא מפגש בין חברים.

בסדרה "מאחורי השירים" המתקיימת זו העונה השניה ובבלעדיות באולם צוקר, בהיכל התרבות תל-אביב מעביר קוטנר את התחושה הזו אל הבמה. בשיחה אישית, נעימה אך מעמיקה, נכנסים האמנים אל מאחורי הקלעים של יצירתם ודרכם האמנותית הם מדגימים קטעי שירים, נזכרים בכל מיני שלבים בדרך וגם מבצעים גרסאות מיוחדות ללהיטיהם הגדולים.
זו אינה הופעה רגילה וגם לא רק שיחה… זהו שילוב ייחודי של השניים – מדברים מוזיקה.

אחינועם ניני 7.11.19
כמעט 30 שנה לתחילת הקריירה של אחינועם וגיל דור עם האלבום -"אחינועם ניני וגיל דור בהופעה חיה" והם לא מפסיקים לחפש דרכי ביטוי חדשות, בעברית ואנגלית, בג'אז ורוק, מוזיקה אתנית ומוזיקה קלאסית, שירים מקוריים ומזמורים נפוליטניים, הם צמד ובתמיכתו היא המובילה. עם החיבור שלה לתימניות בשורשיה והאמריקניות שבהתבגרותה. היא מצאה את קולה המיוחד, משלבת אילתור וחופש עם דיוק מופלא בשירתה הצלולה. היא מצליחה מאד גם בעולם, כבר כמעט 30 שנה , ותמיד בדרכה שלה וללא כל מורא . ביושר חריצות וכישרון ענק ויוצא דופן . 
הפנים היפות של התרבות הישראלית – אחינועם ניני 
השגרירה מס. 1 של ישראל ברחבי העולם

הזמנת כרטיסים