9080
התחברות
חברות וועדים
מופעים ופסטיבלים Gift Card זאפה אירועים TV זאפה

אולפן זאפה

The show must go on

The show must go on - אולפן פתוח מזאפה הרצליה - מיטב אמני ישראל מגיעים אליכם הביתה!

זאפה וקבוצת קשת נרגשים להציג את האולפן הפתוח עם מוזיקה והופעות חיות אצלכם על המסך, כדי שנעבור את התקופה הזו ביחד!

ההופעות ישודרו באתר ובפייסבוק של זאפה, בערוץ 12 ובאתר ובאפליקציית N12, בשידור ישיר מהאולפן, שהוקם בזאפה הרצליה, בשיתוף פעולה עם בנק הפועלים וקוקה-קולה.

סדר הופעות*:

שימו לב! בכל יום מתעדכן לוח השידורים ליום למחרת.
* נתון לשינויים.

נחזור לשידורים החיים בערב המימונה, עד אז מוזמנים לצפות בהופעות ששודרו, בכל לילה בקשת 12, באתר ובעמוד הפייסבוק שלנו.

חמישי - 30.4
23:50 - אלון אולארצ'יק

רביעי - 29.4
14:00 - הפרויקט של עידן רייכל - ספיישל עצמאות
23:00 - ירדנה ארזי וגלי עטרי

ראשון - 26.4
00:00 - דני בסן

מוצ"ש - 25.4
23:25 - דני רובס

יום חמישי - 23.4
23:45 - שלומי שבן

יום רביעי - 22.4
00:00 - עמיר בניון מארח את ארקדי דוכין

יום שלישי - 21.4
00:00 - קובי פרץ

יום ראשון - 19.4
00:00 - שמעון בוסקילה

מוצ"ש - 18.4
23:00 - טיפקס

יום חמישי - 16.4
23:50 - ליאור נרקיס

יום רביעי - 15.4
22:45 - ספיישל מימונה - אייל גולן מארח את נסרין מאמפי קיסריה

יום שלישי - 7.4
23:45 - אביב גפן - ישיר מזאפה אמפי שוני

יום שני - 6.4
17:30 - דנה ברגר
19:30 - אדיר גץ
21:15 - רגב הוד
00:00 - פבלו רוזנברג

יום ראשון - 5.4
17:30 - כוכבת הילדים מיכל הקטנה
19:30 - מאור אדרי
21:30 - נינט
22:15 - עומר אדם - ישיר מהבית
00:00 - עילי בוטנר וילדי החוץ

מוצ"ש - 4.4
19:30 - איזי
21:15 - בלקן ביט בוקס
23:15 - משה פרץ

יום חמישי - 2.4
19:30 - עדן מאירי
21:15 - מאיה בוסקילה
00:00 - זהבה וזאב - מסיבה ישראלית

יום רביעי - 1.4
17:30 - התקווה 6
19:30 - דורין-אור אעידן
21:15 - Lola Marsh
00:00 - אסף אמדורסקי

יום שלישי - 31.3
19:30 - בית הבובות
21:15 - שולי רנד
00:00 - רד בנד מארחים את מארינה מקסימיליאן ונינט טייב

יום שני - 30.3
19:30 - נרקיס
21:15 - סינגולדה וחברים
00:00 - בניה ברבי

יום ראשון - 29.3
19:30 - שלומי סרנגה
21:15 - הדג נחש
00:00 - אליעד

מוצ"ש - 28.3
19:30 - שימי תבורי
21:15 - גיא מזיג
23:30 - עדן חסון
00:00 - נסרין

יום חמישי - 26.3
19:30 - נוי פדלון
21:15 - רותם כהן
00:00 - מוש בן ארי

יום רביעי - 25.3
19:30 - נגה ארז
21:15 - לאה שבת
00:00 - רמי קלינשטיין מארח את משי קלינשטיין
00:35 - דיקלה

יום שלישי - 24.3
17:30 - מארק אליהו
19:30 - מוקי & גלו - המסיבה
21:15 - רן דנקר
23:45 - אמיר דדון

יום שני - 23.3
19:30 - לירן דנינו
21:15 - הפרויקט של רביבו
23:45 - שירי מימון

יום ראשון - 22.3
19:30 - דוד ד'אור
21:15 - ארקדי דוכין
23:45 - אברהם טל

מוצ"ש - 21.3
19:30 - קובי אפללו
21:15 - שפיטה
23:30 - שרית חדד

יום חמישי - 19.3
19:30 - דני רובס
21:15 - עמיר בניון
23:45 - מירי מסיקה

יום רביעי - 18.3
19:30 - עקיבא
21:15 - מוניקה סקס
23:45 - איתי לוי

יום שלישי - 17.3
19:30 - חמי רודנר
21:15 - מיקי גבריאלוב
23:45 - שלומי שבת

יום שני - 16.3
15:00 - רוני דלומי
16:30 - רונה קינן
18:00 - ג'יין בורדו
19:30 - מארינה מקסימיליאן
21:15 - עידן חביב
23:45 - קרן פלס

יום ראשון - 15.3
15:00 - נתן גושן
16:30 - הראל סקעת
18:00 - כנסיית השכל
19:30 - להקת שלוה
21:15 - עידן עמדי
23:30 - חנן בן ארי

מוצ"ש - 14.3
23:30 - עידן רייכל