9080
התחברות
חברות וועדים
מופעים ופסטיבלים Gift Card זאפה אירועים

הסיפור של זאפה

הסיפור של זאפה


מתי בפעם האחרונה התעוררת באמת? השתחררת ועברת למרחב אחר?
מתי התרגשת? התחברת? התמלאת מפנים?
הרגשת את האנרגיה זורמת בגוף? הרגשת חזק בתוך החיים?

ברוכים הבאים לעולם שלנו. עולם של הופעות חיות. איזה כיף שהצטרפת.

זאפה מחברת אנשים לאירועים חיים, לאנשים אחרים ובמרכז העשייה של הקבוצה נמצאת תחושת ה- Live. כל הפעולות שלנו נועדו לקדם, להנגיש ולהעצים את חוויה זו. אנחנו רואים את התפקיד שלנו בעולם התרבות הישראלי כמנוע ליצירה וצמיחה תרבותית המתמחה ביצירת חוויות שלמות. שנים של ניסיון, הבנה עמוקה בתעשייה ובבני אדם, ומגוון ענק של כלים, ערוצים, פלטפורמות, מיקומים ורעיונות, מאורגנים יחד כדי לספק לכל קהל, בכל מקום, את חווית ה-Live הטובה ביותר האפשרית.

תוך אמונה בהנגשת מוזיקה ואומנויות במה ישראליות ובינלאומיות מכל הסוגים לכל הקהלים בישראל, אנחנו מעניקים בית חם לתעשיית המוזיקה בכלל ולאמנים בפרט במטרה לספק להם התנאים האופטימליים להמשיך ליצור ולהתקיים בכבוד. מועדוני הזאפה ומתחמי התרבות תחת כיפת השמיים שלנו מעלים אלפי מופעים בשנה ופרוסים ברחבי הארץ: תל אביב, הרצליה, ירושלים, חיפה, כרם ברקן, אמפי שוני, לייב פארק ראשון לציון ובית גבריאל.

קבוצת זאפה כוללת חברת הפקות המתמחה באירועים ובפסטיבלים מעולמות המוזיקה, מחלקה בינלאומית, מחלקת אירועים המייצרת אירועים פרטיים ועסקיים, חברת כרטיסים שמוכרת מעל למיליון כרטיסים בשנה להופעות באולמות ומוסדות תרבות ברחבי הארץ וחברה שמטיסה חובבי מוזיקה להופעות בחו"ל.

אנחנו פועלים מתוך מחויבות ומסירות לעולם המוזיקה. מחפשים כל הזמן את הדבר הגדול הבא, חושבים בגדול ולא מפחדים לנסות. רכיב החדשנות בא לידי ביטוי בחשיבה על מודלים חדשים וממשקים מתקדמים לצריכת תרבות.

זאפה מלווה את לקוחותיה דרך כל מרכיבי החוויה, תוך הקפדה על חוויה חיובית בכל נקודות המגע, תשומת לב לדקויות, ירידה לפרטים וחיפוש מתמיד לשיפור. הקבוצה מבינה את רחשי הקהל ומייצרת חוויות, תכנים ופורמטים בידוריים, נמצאת כל הזמן עם האצבע על הדופק, מביאה לארץ את הטרנדים החמים, האמנים הבולטים בעולם ומעשירה את חיי התרבות בישראל.

אז אם בא לך להתעורר, להשתחרר ולהתרגש באמת, הגעת למקום הנכון.

מחכים לך בהופעות, במועדונים, בפסטיבלים, באתר, באפליקציה, בעמוד הפייסבוק שלנו או באינסטגרם.
נשמח לשמוע ממך, לדבר, להקשיב ולהתרגש ביחד.

זאפה. Feel Alive.