< שבועיים מתנה
כניסה
זאפה ראשי קליפים מגזין TV אמנים VOD שידור חי

ריף כהן

צפו בהופעה המלאה - זאפה תל אביב

02.04.19

לעוד הופעות
שתפו

אודות המופע:

מאז שפרצה אל חיינו כמשב רוח רענן כשהיא נחשבת לאחת ממובילות הדור החדש של מוסיקאים שפועלים בז'אנר הים תיכוני המודרני ,ריף אינה מפסיקה לחדש ולהפיח משבי רוח מרעננים של יצירה ואסתטיקה בינלאומית.

את התקופה האחרונה הקדישה ריף לאיסוף חומרים לאלבומה החדש והשלישי, לצד הופעות בארץ ובחו"ל (שוויץ, גרמניה, ותורכיה) , שיתוף פעולה עם אמנים אחרים ( למשל עם דודו טסה בשיר היפהפה TOMBER DE HAUT )   והעמקת גבולות היצירה.

בהופעה תבצע ריף בליווי להקתה את כל השירים האהובים משני אלבומיה המצליחים, לצד טעימה ראשונה מהאלבום החדש שבדרך.

עם צאתו  של אלבום הבכורה  A PARIS  ב 2012  נחשפנו לעולמה הצבעוני של ריף  – משחק מתמיד בין האוריינטאלי לאורבני, שירים העוסקים  בדמות המהגר החדש בעולם בו הגבולות פתוחים ומרגיש בבית בכל מקום שבו הוא נמצא. שני השירים הראשונים מתוך אלבום הבכורה A paris  ו J'aime   לוו בקליפים בבימויה של ריף עצמה וזכו למילוני צפיות ביוטיוב ואינספור השמעות בתחנות הרדיו, במהלך אותה שנה כיכבה בכל כלי התקשורת בארץ  והוגדרה לא פעם כתופעה יוצאת דופן שהגדירה סוג חדש ואיכותי של מוסיקה מזרחית ואתנית בישראל.

אלבומה השני A LA MENTHE  - בדיוק כמו שמו "בטעם מנטה" הברקה טעימה ורעננה נוספת , באלבום המשיכה  ריף לשכלל את הפיוז'ן המרתק המזוהה עם יצירתה בין מוסיקה אפריקאית, ערבית  ורוקנרול תוך שהיא שומרת על הרעננות ולא מפסיקה לספוג השראות חדשות.

בליווי: חגי פרשטמן-תופים//עטר מיינר-מחשב וקלידים//עומרי עמדו-גיטרה