< שבועיים מתנה
כניסה
זאפה ראשי קליפים מגזין TV אמנים VOD שידור חי

דוד ד'אור

צפו בהופעה המלאה - זאפה חיפה

02.05.19

לעוד הופעות
שתפו

אודות המופע:

דוד ד'אור, מהזמרים והיוצרים הבינלאומיים והמוערכים משיק את אלבומו החדש, ה-20 במספר(!)- "משהו טוב" .

המופע החדש "משהו טוב" הוא מופע רב תרבותי ושורשי היוצר קולאז' מוזיקלי מרומם נפש שאי אפשר להישאר אדיש אליו. המופע כולל את כל היצירה המקורית של דוד ד'אור ששילבה במהלך הקריירה הארוכה, כלים וסגנונות מרחבי העולם ואת כל עולמותיו המוזיקליים העשירים: מסורות אתניות יהודיות שורשיות, מוזיקת עולם, מוזיקת פופ וקלאסיקות בינלאומיות שמשקפות את כור ההיתוך הישראלי דרך סגנונו המוזיקלי הייחודי של דוד ד'אור, בהרמוניה נפלאה.

במופע יהיו להיטים מכל הזמנים בביצועים ועיבודים חדשים ומרגשים לשירים חדשים וישנים מכל האלבומים : "קול מן השמיים" , "תשמור על העולם ילד" , "כל הכוכבים" , "אני עף" , "זמן אהבה" , "הלב יודע" , "עד שנראה את האור" , "הגידי לי" , "שינויים"

ביצועים לקלאסיקות בינלאומיות: "קרוזו" , "אדג'יו" , "SUMMER TIME"  ועוד רבים וטובים אשר הופכים את המופע למסע מרגש ועוצמתי בליווי הרכב של 6 נגנים משובחים כל אחד בתחומו.

מאחורי דוד כבר 19 אלבומים שהגיעו למעמד זהב ופלטינה, שיתופי פעולה עם אמנים רבים בארץ ובעולם והופעות על הבמות הגדולות והמכובדות ביותר ברחבי הגלובוס. במהלך השנים הוציא להיטים רבים שהפכו לנכסי צאן ברזל וחלק בלתי נפרד מפס הקול הישראלי אשר ביססו את מעמדו כאחד מהאמנים הטובים והמוערכים.