< שבועיים מתנה
כניסה
זאפה ראשי קליפים מגזין TV אמנים VOD שידור חי

PAUL vs JOHN ביטלמניה: חלק א' – פול מקרטני - המג'יקל בנד עם מיטב האמנים

הופעה מלאה לצפייה

18.01.19

לעוד הופעות
שתפו

אורחים: חמי רודנר, דנה ברגר, דניאל סלומון, דן תורן
מופע שיתרכז בשירי פול מקרטני בעיקר מתקופת הביטלס לצד מס' שירים מאלבומי הסולו:
LET IT BE, CAN'T BUY ME LOVE, DRIVE MY CAR, YESTERDAY, THE LONG & WINDING ROAD, HEY JUDE, MY LOVE, BAND ON THE RUN, GOLDEN SLUMBERS, I SAW HER STANDING THERE, ALL MY LOVING, MICHELLE, PENNY LANE, SGT. PEPPER, ELEANOUR RIGBY, BLACKBIRD, BACK IN THE USSR, GET BACK & more
עיקר המופע יתרכז בפול מקרטני אך גם ג'ון לנון, ג'ורג' האריסון ורינגו סטאר יהיו שם

המג'יקל בנד מופיעים במהלך ה18 שנים האחרונים במופעי ביטלס מיוחדים עם ביצועים נאמנים למקור והקפדה על הסאונד המיוחד של הביטלס (מנגנים על כלי הנגינה הייחודיים של הביטלס).
והפעם המג'יקל בנד ביחד עם חמי רודנר, דנה ברגר, דניאל סלומון, דן תורן, מיי פיינגולד, דנה עדיני ועידן אלתרמן יחיו את רוח "ארבעת המופלאים" ויביאו אל הבמה את השירים והאלבומים של הביטלס.

תלבושות וכלי הנגינה: המופע מזכיר מתחילתו ועד סופו את ימי הביטלמניה המופלאים, בין אם בפן החזותי- חברי הלהקה הלבושים בחליפות מעונבות בדיוק כפי שאנו זוכרים את "ארבעת המופלאים" ובין אם בביצועים המוסקליים המדוייקים והאנרגיות הייחודיות לביטלס.
על מנת לשחזר את הסאונד הייחודי של הביטלס מנגנת הלהקה בדיוק על אותם כלי הנגינה עליהם ניגנו חברי הביטלס: גיטרת הבס הייחודית של מקרטני- בס ההופנר, הגיטרות של האריסון ושל לנון: ריקנבקר, גרץ', ואפיפון, וסט תופים של לודוויג כמו של רינגו (פרטים נוספים על כלי הנגינה באתר).


מומלץ לחובבי המוסיקה בכלל ולחובבי החיפושיות והנוסטלגיה בפרט.

חברי הלהקה:
אורון קוריצ'ונר- גיטרה ושירה 
שיקו פלדמן- גיטרה ושירה 
עופר פופ-קורן- בס ושירה 
קובי סנדהאוס – קלידים ושירה 
אספיס רייז- תופים ושירה