loading...

ZIGGY MARLEY / זאפה אמפי שוני

בהופעה

* אזור האורקסטרא יהיה אזור עמידה וניתן לשבת בירכתי האמפי

* ישיבה באמפי היא תחת כיפת השמיים ולפי סדר הגעה למקום
* אין הכנסת נשק, חפצים קשיחים, מצלמות וידאו ומכשירי הקלטה
*המופע יתקיים בכל מזג אוויר, ההפקה שומרת על הזכות לשינויים בכל עת

הבכור ללהקת האריות מג'מייקה, והיורש של כס המלוכה של בוב מארלי חוזר לישראל למופע אינטימי וקרוב שיאפשר לכם כמעט לגעת באגדה לאצולת מארלי ולהתמסר לצלילי המהפיכה.

את זיגי לא צריך להכיר לכם, הראסטה הבכורה של בוב מארלי נכנס לנעלי אביו בטבעיות והפך לאחד מאומני הרגאיי המוערכים ביותר בעולם בזכות עצמו. הוא פרץ את דרכו תחת הצל הענק של אביו ועדיין נשאר נאמן לרוטס רגאיי המסורתי ומפיץ את בשורת הרגאיי בכל העולם, בדומה לאביו. האב כמו הכין את הבן לרשת את מקומו שכבר לימד אותו לנגן בגיל 8 והושיב את הזאטוט בהקלטות המיתולוגיות של ה wailers שהיה בן 10. הוא כתב לו ולחלק מבניו האחרים את השיר שהכיר אותם לעולם "Children Playing in the Streets" ואגדה נולדה. עם מטען גנטי כזה וניסיון מוזיקלי מעורר קינאה מינקות לא פלא שהוא זכה בלא פחות מ8 פרסי גראמי, עם 14 מועמדויות נוספות והגיע למצעד ה Top us 40, הישג שאפילו הוריו לא זכו לו.

 

ההרכב לבית מארלי שקיבל את השם Ziggy and the Melody Makers, עם האחים סדלה, סטיבן ושרון הוציא LP  ראשון עוד לפני שזיגי היה בן 17, אלבומיהםConscious Party, One Bright Day הפכו לסנסציה בינלאומית וזיכו אותם בשני פרסי גראמי רצופים והם פרצו לשוק העולמי. הם המשיכו ליצור יחד אלבומים נושאי פרסים כמו Fallen Is Babylon וב2003 זיגי הוציא את אלבום הסולו הראשון שלו Dragonfly, עם אירוחים של פלי וג'ון פרושיאנטה מרד הוט צ'ילי פפרז האלבום קיבל ניחוח רוקיסטי לביט הג'מייקני של זיגי שמעיד על האומץ והסקרנות המוזיקלית שלו. האלבום הבא Love Is My Religion הוסיף לו גראמי נוסף לאוסף. זיגי המשיך ליצור, להופיע, ולהרחיב את הברנד המשפחתי עם,חברת התקליטים שלו Tuff Gong Worldwide ולהיות נועז ומעורר מחשבה עם פרויקטים כמו הקומיקס marijuana man ופעילות התנדבותית חוצה יבשות.

האלבום האחרון שלו מ2016 שנקרא בפשטות על שמו כמי שאינו זקוק יותר לכותרות ,זיכה אותו בגראמי נוסף. זיגי שומר על קשרים מיוחדים עם ישראל ומגדל את ילדיו מנישואיו לישראלית במסורות הקרובות של היהדות ודת הראסטפרי וזה יהיה לו הביקור הרביעי בישראל.

 

ההופעות של זיגי הן חגיגה קאריבית שמחה עם להיטים מהולים באופטימיות ומסרים שוחרי שלום בזמן שכולנו הכי זקוקים להם. עם הרכב נגנים עוצמתי הישר מקינגסטון הם מכניסים בקהל תחושת התמסרות לחופש מוחלט ואמונה אמיתית בשינוי. זיגי לא מתרחק מהצל של אביו, הוא מחבק וחוגג אותו בהופעות בביצועים מלאי תשוקה ללהיטים הגדולים של האב redemption songup  Stir it   get up stand up No Women no Cry

ועוד לצד להיטים שלו שהפכו אותו לאייקון רגאיי בינלאומי.

הבן הבכור ממשיך להוביל להוליך את שבט מארלי על דורותיו קדימה עם הזמנים, לחדש לעדכן ולהשאר רלוונטי מתמיד. ויותר מהכל לשמור על אש המהפכה חיה, ואנחנו זוכים להיות חלק ממנה בשני ערבים. אהבה אחת.

 

 

הזמנת כרטיסים